MIROX producent okien i drzwi Poznań

Aktualności

Nowa hala - nowy adres

MIROX Nowa hala - nowy adres

Nowa siedziba naszej firmy zostanie oddana do użytku już wkrótce, o czym pisaliśmy tutaj. Nowa hala produkcyjna to oczywiście nowy adres: ul. Przemysłowa 6 62-010 Główna Gm. Pobiedziska

Bezpieczny napęd Ixengo L 24V 3S o dużej mocy do bram skrzydłowych

napęd do bram skrzydłowych, napęd somfy, napęd słoneczny do bramy

Wprowadziliśmy właśnie do oferty nowy bezpieczny napęd Ixengo L 24V 3S o dużej mocy do bram skrzydłowych o długości do 4m. Napędy z serii Ixengo L są kompatybilne z układami zasalania energią słoneczną. Rozwiązanie to jest idealne dla inwestycji, do których trudno doprowadzić przewody zasilające do bramy wjazdowej.

Wkrótce nowe otwarcie

nowa siedziba MIROX, MIROX nowa hala, MIROX jak dojechać, MIROX pobiedziska

Prace nad uruchomieniem nowej hali produkcyjnej naszej firmy są już na finiszu. Jeszcze w tym roku ruszy produkcja w nowej siedzibie koło Pobiedzisk w województwie wielkopolskim.

Konstrukcje aluminiowe PONZIO

konstrukcje aluminiowe ponzio, fasady ognioodporne, fasady przeciwpożarowe

Konstrukcje aluminiowe zdobywają coraz większą popularność. Jakość, wytrzymałość i elegancki wygląd pozwala kształtować nawet najbardziej wymyślne konstrukcje. Najlepszym tego przykładem jest tegoroczna wystawa EXPO 2017 w Kazachstanie, której fantastyczne budowle powstały w dużej mierze w oparciu o systemy aluminiowe firmy PONZIO.

MIROX na kortach w Kortowie

MIROX na kortach w Kortowie

Spotkały się po raz 23. Rywalizowały z wdziękiem, ale i z determinacją. Mimo iż każda z nich w ręku trzymała… rakietę, nie były wrogo usposobione. Wręcz odwrotnie. Wśród fundatorów nagród był także MIROX.

Drzwi wejściowe PVC Petunia z witrażem

drzwi pvc, drzwi wejściowe, drzwi petunia, drzwi z witrażem

Interesują Cię oryginalne, nietuzinkowe drzwi wejściowe? Prezentujemy jedną z naszych ostatnich realizacji. Drzwi wejściowe PVC wraz z wypełnieniem Petunia i witrażem SPF.

Okna MIROX ID 4000 dotarły do Friesland

Okna MIROX ID 4000 dotarły do Friesland - Niemcy

Prezentujemy Państwu jedną z naszych kolejnych realizacji. Tym razem nasze okna PVC oraz drzwi HST dotarły do klienta z regionu Friesland (północne Niemcy, okolice Emden).

Okna i drzwi MIROX w Alzacji

okna francja, okna złoty dąb, okna z roletami, drzwi Veyna

Przedstawiamy Państwu naszą kolejną realizację wykonaną dla klienta z Alzacji we Francji. Nasza firma wyprodukowała i dostarczyła okna MIROX IDEAL 4000 w kolorze złoty dąb wraz z roletami zewnętrznymi. Dodatkowo zamontowane zostały także drzwi wejściowe z wypełnieniem marki Veyna.