MIROX producent okien i drzwi Poznań

Aktualności

okna o klasę wyżej

Okna MIROX o klasę wyżej

Okna MIROX o klasę wyżej

Tylko teraz zamawiając okna MIROX otrzymasz dodatkowy BONUS w formie profilu w wyższej klasie w tej samej cenie.

Domy w Dueren z oknami MIROX ID 8000

Okna PVC MIROX Ideal 8000 z okuciem  ActivPilot Select + montaż pasywny w warstwie docieplenia

Prezentuje Państwu kolejną realizację. Tym razem nasze okna MIROX ID 8000 zamontowane zostały w miejscowości Dueren w Niemczech - Nadrenia Północna-Westfalia. Okna wyposażone zostały w okucia ActivPilot Select (z krytymi zawiasami). Jako ciekawostę należy dodać, że okna te zostały wyprodukowane w nowej fabryce MIROX w Pobiedziskach k. Poznania.

Okna PVC czy Aluminium?

Okna PVC czy Aluminium? Które rozwiązanie wybrać?

Prezentujemy Państwu naszą ostatnią w Poznaniu. Nasza firma wyprodukowała i zamontowała okna i drzwi PVC oraz fasady aluminiowe na osiedlu Zwycięstwa.

Inteligentne okna MIROX

okna, drzwi, rolety zewnętrzne, markizy, bramy garażowe i wjazdowe

Hasło inteligentny dom przebojem zdobywa popularność w na całym świecie. Na czym polega ów inteligencja, zaprezentujemy na przykładzie naszej oferty.

Nowa hala - nowy adres

MIROX Nowa hala - nowy adres

Nowa siedziba naszej firmy zostanie oddana do użytku już wkrótce. Nowa hala produkcyjna to oczywiście nowy adres: ul. Przemysłowa 6 62-010 Główna Gm. Pobiedziska

Bezpieczny napęd Ixengo L 24V 3S o dużej mocy do bram skrzydłowych

napęd do bram skrzydłowych, napęd somfy, napęd słoneczny do bramy

Wprowadziliśmy właśnie do oferty nowy bezpieczny napęd Ixengo L 24V 3S o dużej mocy do bram skrzydłowych o długości do 4m. Napędy z serii Ixengo L są kompatybilne z układami zasalania energią słoneczną. Rozwiązanie to jest idealne dla inwestycji, do których trudno doprowadzić przewody zasilające do bramy wjazdowej.

Wkrótce nowe otwarcie

nowa siedziba MIROX, MIROX nowa hala, MIROX jak dojechać, MIROX pobiedziska

Prace nad uruchomieniem nowej hali produkcyjnej naszej firmy są już na finiszu. Jeszcze w tym roku ruszy produkcja w nowej siedzibie koło Pobiedzisk w województwie wielkopolskim.

Konstrukcje aluminiowe PONZIO

konstrukcje aluminiowe ponzio, fasady ognioodporne, fasady przeciwpożarowe

Konstrukcje aluminiowe zdobywają coraz większą popularność. Jakość, wytrzymałość i elegancki wygląd pozwala kształtować nawet najbardziej wymyślne konstrukcje. Najlepszym tego przykładem jest tegoroczna wystawa EXPO 2017 w Kazachstanie, której fantastyczne budowle powstały w dużej mierze w oparciu o systemy aluminiowe firmy PONZIO.

MIROX na kortach w Kortowie

MIROX na kortach w Kortowie

Spotkały się po raz 23. Rywalizowały z wdziękiem, ale i z determinacją. Mimo iż każda z nich w ręku trzymała… rakietę, nie były wrogo usposobione. Wręcz odwrotnie. Wśród fundatorów nagród był także MIROX.