MIROX producent okien i drzwi Poznań

Promocja zimowa

Inteligentne okna MIROX

Hasło inteligentny dom przebojem zdobywa popularność w na całym świecie. Na czym polega ów inteligencja, zaprezentujemy na przykładzie naszej oferty. Produkowane w naszej firmie okna i drzwi osiągnęły praktycznie najwyższy możliwy jakość. Żeby pójść o krok dalej rozszerzamy ich funkcjonalność o rozwiązania, o których jeszcze kilka lat temu nikt nawet nie myślał. Stolarka, która znajduje się w każdym domu obejmuje okna, drzwi, rolety zewnętrzne, markizy oraz bramy garażowe i wjazdowe. Nasza oferta obejmuje wszystkie wymienione elementy, które mieliśmy przyjemność zaprezentować na naszym stoisku targowym podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA 2017. Na jednym stoisku można było zobaczyć jak za pomocą prostej aplikacji zainstalowanej na komórce, w tablecie lub w komputerze można sterować różnymi funkcjami takimi jak: otwieranie i zamykanie rolet, sprawdzanie czy drzwi wejściowe są zamknięte. Systemu automatyczne mogą reagować bez naszej wiedzy na warunki pogodowe np. chowając markizę przy silnym wietrze.

System można rozbudować także o możliwość sterowania oświetleniem. Całość może zostać objęta podglądem z monitoringu zintegrowanego z systemami detekcji ruchu. System inteligentnego domu daje praktycznie nieograniczone możliwości konfiguracji i tylko od Państwa potrzeb zależy jak będzie działał w praktyce. Nasi eksperci chętnie doradzą i zaprojektują konkretne rozwiązania spełaniajace Państwa wymagania.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji prezentującej opisane wyżej rozwiązania:

Mózgiem całego systemu domu inteligentnego jest system TaHoma® Box firmy Somfy. System komunikuje się drogą radiową ze wszystkimi urządzeniami io-homecontrol® zainstalowanymi w domu i jego otoczeniu. Jest podłączona do routera internetowego i nawiązuje kontakt z bezpiecznym serwerem, do którego masz w każdej chwili dostęp z dowolnego miejsca na świecie. Zobacz jak wygląda to w praktyce:

okna, drzwi, rolety zewnętrzne, markizy, bramy garażowe i wjazdowe
Zobacz także: