MIROX producent okien i drzwi Poznań

Złoty Medal MTP na TARGACH BUDMA

Złoty Medal MTP na TARGACH BUDMA

Sąd Konkursowy Złotego Medalu MTP na TARGACH BUDMA obradujący pod przewodnictwem prof. dr hab. Józefa Jasiczaka w dniu 20.01.2015 przyznał 24 Złote Medale MTP na Targach BUDMA.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że zgłoszony przez nas produkt ( drzwi tarasowe unoszono-przesuwne HST 85 mm ) jest w gronie laureatów tej prestiżowej nagrody Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Aktualnie trwa także głosowanie wśród konsumentów, zachęcamy do oddania głosu na nasze drzwi tarasowe unoszono-przesuwne HST 85 mm.

Wybór Konsumentów - Zagłosuj

drzwi  tarasowe unoszono-przesuwne HST 85 mm

Przepełnione światłem, wolne od barier architektonicznych, bliskie otaczającej naturze, a jednocześnie komfortowe, ciepłe i bezpieczne – to wizja wielu inwestorów marzących o swoim domu, która może stać się rzeczywistością dzięki zastosowaniu nowoczesnych drzwi tarasowych unoszono-przesuwnych HST 85 mm Premium firmy Mirox. Jeśli do tego dodamy likwidację ewentualnych barier komunikacyjnych poprzez niskoprogową konstrukcję drzwi, to czegóż można oczekiwać więcej od drzwi tarasowych.

Zobacz także: 

Nowe drzwi unoszono-przesuwne HST 85 mm - nowy trend

Jedną z największych atrakcji targowych podczas fensterbau/frontale w Norymberdze, chociażby ze względu na swoje wymiary 5,80 x 2,30 m, były drzwi unoszono-przesuwne. Doskonałe wyniki świadectw badań, uproszczona konstrukcja, a w szczególności ich modułowy charakter sprawiają, że drzwi unoszono-przesuwne HST 85 mm zajmują wyjątkową to wyjątkowe rozwiązanie na rynku.