MIROX producent okien i drzwi Poznań

MIROX opinie - referencje

Podziękowania od Salvator

Podziękowania od Salvator

Nasza firma świadomie gospodaruje odpadami - wiemy jak ważny to temat nie tylko dla środowiska. Odpady produkcyjne w postaci wysokiej jakości plastiku przekazujemy tam gdzie pomoc jest bardzo potrzebna.

Wyrazy uznania dla ekipy montującej okna

Każda opinia na temat naszej firmy jest bardzo cenna. Szczególnie jednak miło nam odbierać podziękowania od naszych klientów, które są wyrazem naturalnego zadowolenia z naszych produktów oraz usług. Poniżej prezentujemy jedną z takich opini jaką ostatnio otrzymaliśmy.

Remont świetlicy w Stowarzyszeniu Przyjaciół Dzieci Niepełnosprawnych

Serdecznie dziękujemy firmie: MIROX Sp. z o.o. za życzliwość i wsparcie, dzięki którym mogliśmy wyremontować pomieszczenie. W tak trudnych czasach, kiedy na co dzień często spotykamy się z brakiem wrażliwości na drugiego człowieka, Państwa pomoc stanowi przykład godny do naśladowania.

MIROX okna pvc - sympatyczna i kompetentna obsługa

Chcieliśmy podziękować za sympatyczną i kompetentną obsługę oraz samą usługę, na wszystkich trzech etapach - pomiaru, przyjęcia zamówienia i wykonania- panowie wpadli, jak burza i jak burza wykonali- bez pustych przebiegów. Gratulacje dla firmy, taki zespół to skarb.

Podziękowania od klienta indywidualnego

Dzisiaj miałam zakładane okno przez Państwa firmę. Piszę, ponieważ jestem pod bardzo pozytywnym wrażeniem Waszej obsługi. Od początku do końca wszyscy pracownicy, z którymi miałam do czynienia wykazali się nie tylko profesjonalizmem ale również kulturą osobistą, punktualnością i....