MIROX producent okien i drzwi Poznań

Aktualności

MIROX na turnieju Gracja Cup 2019

MIROX na turnieju Gracja Cup 2019

I w tym roku byliśmy wśród sponsorów Deblowego Turnieju im. Jolanty Kwinty. Gracja Cup 2019, w jubileuszowej 25. odsłonie, zgromadził na kortach Kortowo Tenis Clubu, dobrze znanego licznym sympatykom tego sportu, 68 tenisistek.

Polskie okna na rynek włoski

Polskie okna na rynek włoski

W związku ze stałą ekspansją na rynki zagraniczne w czerwcu b.r. uczestniczyliśmy w warsztatach eksportowych dotyczących sprzedaży okien na rynek włoski. Warsztaty miały miejsce w Warszawie i prowadzone były przez ekspertów z zakresu marketingu, sprzedaży, analityki rynku stolarki okiennej.

Montaż okien i drzwi MIROX w Niemczech

Przedstawiamy Państwu kilka zdjęć z naszej ostatniej realizacji w Niemczech. Rynek niemiecki jest jednym z głównych kierunków zachodnich, gdzie sprzedajemy i montujemy nasze okna i drzwi.

Skąd pochodzi jakość okien MIROX?

Skąd pochodzi jakość okien MIROX?

Na początku ubiegłego roku firma Mirox przeniosła produkcję okien do nowo wybudowanej nowoczesnej hali w Pobiedziskach. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu, który odpowiada na pytanie: Skąd pochodzi jakość okien MIROX?

Cykl szkoleń dla naszych odbiorców

drzwi Smart Slide, certyfikowane okucie antywłamaniowe RC2, ciepła szyba ECLAZ

Rozpoczynamy kolejne cykle szkoleń dla naszych odbiorców. Jak zwykle od stycznia do marca szkolimy i spotykamy się z naszymi klientami w celu przedstawienia nowych, ciekawych propozycji na 2019 rok. 

BUDMA 2019 - wręczenie Złotego Medalu

BUDMA 2019 - wręczenie Złotego Medalu

Złoty medal MTP to jedna z najbardziej cenionych nagród na polskim rynku. Od 40stu lat pozostaje symbolem prestiżu promując nowatorskie produkty i rozwiązania które zmieniają obraz polskiej gospodarki.

Targi BUDMA 2019 za nami

Okno Family View, złoty medal BUDMA 2019

Targi BUDMA 2019 z nami. Nasze stoisko odwiedziło bardzo wielu klientów, pośród których było zarówno wielu przedstawicieli innych firm jak i klientów indywidualnych.