MIROX producent okien i drzwi Poznań

Aktualności

Cykl szkoleń dla naszych odbiorców

drzwi Smart Slide, certyfikowane okucie antywłamaniowe RC2, ciepła szyba ECLAZ

Rozpoczynamy kolejne cykle szkoleń dla naszych odbiorców. Jak zwykle od stycznia do marca szkolimy i spotykamy się z naszymi klientami w celu przedstawienia nowych, ciekawych propozycji na 2019 rok. 

BUDMA 2019 - wręczenie Złotego Medalu

BUDMA 2019 - wręczenie Złotego Medalu

Złoty medal MTP to jedna z najbardziej cenionych nagród na polskim rynku. Od 40stu lat pozostaje symbolem prestiżu promując nowatorskie produkty i rozwiązania które zmieniają obraz polskiej gospodarki.

Targi BUDMA 2019 za nami

Okno Family View, złoty medal BUDMA 2019

Targi BUDMA 2019 z nami. Nasze stoisko odwiedziło bardzo wielu klientów, pośród których było zarówno wielu przedstawicieli innych firm jak i klientów indywidualnych.

Reportaż WTK - Budma 2019

Zapraszamy na krótką relację wideo z tegorocznej edycji targów Budma w Poznaniu. Nasze stoisko odwiedziła ekipa telewizji WTK. Z Maciejem Szeferem – reportem WTK rozmawiała Pani prezes Joanna Kruszyńska.

Pawilon naturalny studentów Politechniki Poznańskiej

Pawilon naturalny studentów Politechniki Poznańskiej

Koło Naukowe Studentów Architektury Politechniki Poznańskiej wykorzystując zdobyte kontakty z firmami promującymi naturalne technologie oraz zapraszając nowych partnerów, postanowiło wybudować mały obiekt. Projekt w założeniu ma być w całości studencki, wykonany przez studentów - od koncepcji, przez projekt po realizację. Pawilon ma posłużyć celom demonstracyjnym oraz badawczym.

Okna PVC - nietypowe kształty

Okna PVC - nietypowe kształty

Większość produkowanych okien ma kształt prostokąta, jednak zdarzają się także bardziej złożone kształty okien. Projektanci mają w tym obszarze praktycznie pełną dowolność, a naszym zadaniem jest sprostać wymogom w kwestii doboru odpowiedniej technologii.