MIROX producent okien i drzwi Poznań

Aktualności

Przebudowa domu szeregowego - Niemcy

Przebudowa domu szeregowego - Niemcy

Przedstawiamy Państwu kilka zdjęć z kolejnego montażu naszych okien i drzwi w Niemczech. Tym razem nasza ekipa brała udział w przebudowie domu szeregowego, w którym wymieniliśmy stolarkę okienną na najbardziej popularną konstrukcję na rynku okna MIROX IDEAL 4000 ze szkleniem 3 szybowym o współczynniku ciepła U=0,7 wraz z ciepłą ramką.

MIROX na targach DREMA w Poznaniu

dom ekologiczny, ekologiczne okna, okna pasywne, okna energooszczędne

W połowie września  odbyły się w Poznaniu Targi DREMA. Mieliśmy okazję uczestniczyć w nich i cieszyć się energooszczędnym, ekologicznym i tanim w eksploatacji domem pokazowym, którego ważną część stanowiło okno naszej produkcji.

Okna antysmogowe

okna z filtrem, Urbino TRDn, okna z nawiewnikiem, Okna antysmogowe

Fabryka Okien i Drzwi Mirox z Poznania oferuje okna z wmontowanym nawiewnikiem Urbino TRDn , który filtruje wszystko to, czego nie chcesz mieć w domu..

Klamki Hoppe SecuForte - nowość

Wprowadziliśmy do naszej oferty klamki Hoppe SecuForte ®.  Technologia SecuForte® firmy HOPPE oferuje zupełnie nowy standard zabezpieczenia antywłamaniowego.

Drzwi przesuwne smart-slide NOWOŚĆ 2019

Drzwi przesuwne smart-slide NOWOŚĆ 2019

W prawie 80 proc. włamań złodziej dostaje się do domu przez okna, w tym w aż 50 proc. przez drzwi balkonowe lub tarasowe. Tradycyjnie, możemy montować w oknach i drzwiach kraty, ale … znamy lepszy sposób.