MIROX producent okien i drzwi Poznań

Aktualności

Okna w kolorze Dąb Khaki - Winchester

okna Winchester, okna pcv ala drewno, okna z fakturą drewna

Okna w kolorze Dąb Khaki (popularnie zwanym Winchester) mają ramy w kolorze drewna. Przypominają nieco klasyczny złoty dąb o dobrze znanym ciepłym odcieniu.

Gazele Biznesu 2020

Gazele Biznesu 2020

21 grudnia 2020  dziennik "Puls Biznesu" ogłosił wyniki rankingu Gazel Biznesu, nasza  firma znalazła się w tym  zestawieniu !

Które okna PVC wybrać ?

okna ideal 7000, złoty dąb, okna pakiet 3 szybowy,  drzwi wejściowe stalowe

Oczywiście z Fabryki Okien i drzwi MIROX z Poznania. Poniżej przedstawiamy Państwu jedną z naszych realizacji  w  okolicach Gniezna.

Okna Mirox-u na Islandii, tam gdzie deszcz pada poziomo

okna skandywskie, okna islandia, okna norwegia, okna szwecja

Każdy kraj na świecie ma swoją niepowtarzalną architekturę, której jednym z głównych elementów jest okno. Poniżej przedstawiamy fotorelację z okien wyprodukowanych w Fabryce Okien i Drzwi MIROX  pod Poznaniem, a zamontowanych na Islandii, okien tzw. skandynawskich.

Okna Mirox-u „normalnie otwierane” w Irlandii

okna irlandzkie, okna brytyjskie

W Irlandii, podobnie jak w Wielkiej Brytanii  ludzie mieszkają w większości w domkach z ogródkiem lub w niskich kamienicach. Przeciętny Irlandczyk odwiedzający  Poznań  czy  Warszawę czuje się nieswojo  na widok 10-piętrowych bloków, wieżowców i biurowców ze szkła i stali.

Okna Ideal 7000 z pakietem 3-szybowym

Nasza fabryka zapewnia kompleksową obsługę w pełnym zakresie. Co to oznacza?

Dlaczego warto podjąć współpracę właśnie z nami? Każdy inwestor czy to indywidualny, czy deweloper zadaje sobie takie pytanie przed wyborem dostawcy stolarki okiennej. Nasza fabryka zapewnia kompleksową obsługę w pełnym zakresie. Co to oznacza?