MIROX producent okien i drzwi Poznań

Aktualności

Pawilon naturalny studentów Politechniki Poznańskiej

Pawilon naturalny studentów Politechniki Poznańskiej

Koło Naukowe Studentów Architektury Politechniki Poznańskiej wykorzystując zdobyte kontakty z firmami promującymi naturalne technologie oraz zapraszając nowych partnerów, postanowiło wybudować mały obiekt. Projekt w założeniu ma być w całości studencki, wykonany przez studentów - od koncepcji, przez projekt po realizację. Pawilon ma posłużyć celom demonstracyjnym oraz badawczym.

Okna PVC - nietypowe kształty

Okna PVC - nietypowe kształty

Większość produkowanych okien ma kształt prostokąta, jednak zdarzają się także bardziej złożone kształty okien. Projektanci mają w tym obszarze praktycznie pełną dowolność, a naszym zadaniem jest sprostać wymogom w kwestii doboru odpowiedniej technologii.

Szkło ekskluzywne do energooszczędnych okien

Wprowadzane do naszej oferty szkło NOWEJ GENERACJI z powłokami ECLAZ i ECLAZ ONE to gwarancja podniesienia standardów okien. ECLAZ poprawia jakość życia we wnętrzach, dzięki zapewnieniu najwyższej na rynku przepuszczalności światła naturalnego dla zespoleń trzyszybowych.

Dotacje na wymianę okien

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie w ramach Programu priorytetowego Czyste Powietrze, dzięki któremu właściciele domów jednorodzinnych mogą ubiegać się o dofinansowanie na termomodernizację budynków.

Witryna sklepowa PVC

Witryna sklepowa PVC

Prezentujemy Państwu przykład wykorzystania systemu IDEAL 7000 do stworzenia witryny sklepowej. Nasza firma wyprodukowała i zamontowała witrynę sklepową wraz z drzwiami wejściowymi z PVC w północnych Niemczech w miejscowości Brockel.

Okna wielkogabarytowe

Duże przeszklenia stają się coraz bardziej popularne, amy wiemy doskonale jak wyprodukować tego typu okna tak, aby były komfotowe w użytku każdego dnia.