MIROX producent okien i drzwi Poznań

Budma 2022 - dwie nagrody dla MIROX

Podczas targów BUDMA na MTP w Poznaniu wręczanych jest szereg nagród dla wyróżniających się wystawców i ich produktów. W tym roku po raz kolejny Złoty Medal otrzymała poznańska firma Mirox Fabryka Okien i Drzwi. Dostała ona także jeszcze jedną statuetkę.

Jedną z nagród przyznawanych na targach BUDMA na MTP w Poznaniu jest statuetka ACANTHUS AUREUS za dobrze przemyślane stoisko. Trafia ona do tych, którym udało się połączyć innowacyjny design, technologie oraz narzędzia marketingowe, pamiętając przy tym, że na targach najważniejsze są relacje z klientami. Wśród nagrodzonych znalazła się poznańska firma Mirox Fabryka Okien i Drzwi.

Mirox został też wyróżniony Złotym Medalem targów BUDMA 2022. Nagrodzone produkty wyróżniają się dbałością o aspekty środowiskowe, funkcjonalnością, a także wyjątkowym designem. Po raz pierwszy partnerem i patronem Konkursu o Złoty Medal Grupy MTP jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Złoty Medal 2022 Mirox otrzymał za najnowszy system okienny Energeto Neo. Jak podkreśla Alicja Kaczyńska z firmy, jest to niezwykle atrakcyjna wzorniczo propozycja dla klientów ceniących prosty, symetryczny wręcz kubistyczny kształt. W przeciwieństwie do konkurencji dotyczy on zarówno kształtu od zewnątrz, jak i od wewnątrz.

źródło: gloswielkopolski.pl

Zobacz także: