MIROX producent okien i drzwi Poznań

Drzwi wejściowe PVC otwierane na zewnątrz

Przedstawiamy drzwi wejściowe PVC otwierane na zewnątrz. Drzwi zostały skonstruowane na profilu Monoblock, czyli typowym profilu okiennym na rynek francuski. Ten konkretny egzemplarz drzwi jedzie wyjątkowo do Szwecji, niemniej podobne drzwi coraz częściej wykonywane są również na rynek Duński. Szara uszczelka, zasuwnica hakowa i niski próg aluminiowy dopełniają dzieła. Uwagę estetów przykuwa wypełnienie Yasmin w skrzydle biernym, stałym i naświetlu.

Drzwi wejściowe PCV otwierane na zewnątrz, to kolejny produkt cieszący się coraz większym zainteresowaniem ze strony naszych klientów, zarówno w kraju jak i zagranicą. Nowatorskie rozwiązania technologiczne sprawiły, iż zastosowanie profilu Monoblock poprawiło statykę i wytrzymałość drzwi.

Jakie korzyści daje nam montaż drzwi otwieranych na zewnątrz?

Korzyści płynących z zastosowania tego typu rozwiązania jest kilka. Po pierwsze w drzwiach otwieranych na zewnątrz skrzydło po otwarciu nie będzie zajmowało nam miejsca wewnątrz pomieszczenia. Po drugie, podczas silnych podmuchów wiatru drzwi otwierane na zewnątrz są dociskane do framugi i nie grozi im wyrwanie.

Jedynym drobnym mankamentem zastosowania drzwi otwieranych na zewnątrz jest fakt, iż musimy zadbać o szerszy podest, na tyle duży aby można było drzwi wygodnie i bezpiecznie otworzyć.

Jeżeli interesuje Cię nasza oferta zadzwoń
tel. +48 61 87 80 316, tel. +48 61 830 35 11 lub napisz do nas.
Drzwi wejściowe PVC otwierane na zewnątrz - producent
Drzwi wejściowe PVC otwierane na zewnątrz - producent
Drzwi wejściowe PVC otwierane na zewnątrz - producent
Drzwi wejściowe PVC otwierane na zewnątrz - producent
Zobacz także: