MIROX producent okien i drzwi Poznań

Ekspresowe zamontowanie okien

Witam. Bardzo dziękuje za ekspresowe zamontowanie okien i wspaniała obsługę oraz fakt, ze Wasza firma ma ludzka twarz, co jest wyjątkowe i bardzo cenne. Jesteście wspaniała firma. Bardzo też dziękuje Pani Pani Natalio, za olbrzymia pomoc w sprawie, bez Pani, pewnie to wszystko nie poszłoby tak gładko.

Marek A.

Zobacz także: 

Jestem pod wrażeniem zaangażowania i super obsługi

Właśnie wymieniłam kolejne okna w swoim domu. Tym razem udało mi się wymienić 3 okna i chociaż nie są to ostatnie okna które wymieniam, to już w tej chwili chciałabym złożyć gorące podziękowania za profesjonalne doradztwo, fachowość, miłą i serdeczną obsługę, od momentu pierwszego kontaktu z Paniami w dziale obsługi, Panem który wykonywał pomiary, do Panów montażystów.

MIROX opinia po montażu okien w Swarzędzu

W dniu dzisiejszym miał miejsce montaż zamówionych u Państwa okien na Oś. Raczyńskiego 20 w Swarzędzu. Bardzo serdecznie chciałem podziękować Państwu i ekipie bezpośrednio przeprowadzającej montaż okien. Bardzo rzadko się zdarza, aby pracownicy ( szczególnie w branży budowlanej ) byli tak dokładni, tak zaangażowani i tak profesjonalni. Montaż przeprowadzili perfekcyjnie, bardzo sprawnie, i pozostawili po sobie porządek. Dodatkowo dali się poznać jako osoby bardzo uprzejme i sympatyczne.