MIROX producent okien i drzwi Poznań

Fachowy montaż okien i drzwi

Technologia produkcji okien i drzwi dopracowywana jest w najdrobniejszych szczegółach. Współczynniki przenikalności cieplnej śrubowane są do niewyobrażalnych niegdyś wartości. Systemy okuć, systemy szkleń, ilość komór to wszystko składa się na bardzo wysoką jakość oferowanej przez nas stolarki budowlanej.

Prawidłowe wykonanie montażu

W naszej firmie wiemy jednak, że poza wysokiej jakości stolarką bardzo istotne jest prawidłowe wykonanie montażu.

Istotne jest odpowiednie umieszczenie ościeżnicy w ścianie, w zależności od jej rodzaju. W ścianach jednowarstwowych ościeżnica powinna znajdować się w połowie muru. W ścianach dwuwarstwowych ościeżnica powinna zostać zamontowana jak najbliżej zewnętrznej krawędzi, a w ścianach trójwarstwowych ościeżnicę montuje się w warstwie izolacji.

Ciepły montaż

Coraz częściej stosowany jest tzw. ciepły montaż. Ciepły montaż jest podstawą montowania stolarki otworowej w domach pasywnych i energooszczędnych.

Szkolenie dla montażystów

W lutym przeprowadziliśmy kolejne szkolenie dla naszych montażystów dotyczące różnych rodzajów montażu okien i drzwi. Każdy montażysta firmy MIROX ma obowiązek szkolić się co najmniej dwa razy w roku. Podczas szkolenia montażyści ćwiczyli kilka rodzajów montażu, z użyciem taśm paroszczelnych i paroprzepuszczalnych, a także montaż na konsolach. Osobnym punkt szkolenia stanowił montaż drzwi HST.

Dokładamy wszelkich starań, aby jakość montażu szła w parze z wysoką jakością oferowanych przez nas produktów.

Fachowy montaż okien i drzwi MIROX Poznań
Fachowy montaż okien i drzwi MIROX Poznań
Fachowy montaż okien i drzwi MIROX Poznań
Fachowy montaż okien i drzwi MIROX Poznań
Zobacz także: 

Ciepły Montaż

Branża budowlana zmierza w kierunku energooszczędności. Nowoczesne wielokomorowe okna oraz energooszczędne szyby wymagają wysokiej jakości montażu. Źle zamontowane okna i związane z tym nieszczelności to jeden z głównych powodów ubytków ciepła z pomieszczenia.