MIROX producent okien i drzwi Poznań

Gazele Biznesu 2019

Miło nam poinformować, że nasza firma po raz kolejny (szósty raz) została nagrodzona prestiżowym wyróżnieniem Gazela Biznesu. Ranking Gazele Biznesu — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm w Polsce.

Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów. Nasza firma została nagrodzona po raz piąty co oznacza, że jesteśmy w tym prestiżowym gronie nieprzerwanie już od 2012 roku.

Gazele biznesu to zestawienia najbardziej dynamicznie rozwijających się małych i średnich polskich przedsiębiorstw, przygotowywane dla dziennika Puls Biznesu.

Przygotowując ranking, firma Coface corocznie dokonuje analizy statystycznej i jakościowej tysięcy polskich przedsiębiorstw, aby w zestawieniu znalazły się firmy nie tylko spełniające twarde kryteria rankingu, ale także wiarygodne. Najnowszy raport jest już dziewiętnastym zestawieniem przygotowanym przez Coface.

Gazele Biznesu 2019
Zobacz także: 

Gazele Biznesu 2015

Gazela Biznesu 2015

Miło nam poinformować, że nasza firma po raz kolejny została nagrodzona prestiżowym wyróżnieniem Gazela Biznesu. Ranking Gazele Biznesu — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm w Polsce.

Gazele Biznesu 2016

Gazele Biznesu 2016

Miło nam poinformować, że nasza firma po raz kolejny (piąty raz z rzędu) została nagrodzona prestiżowym wyróżnieniem Gazela Biznesu. Ranking Gazele Biznesu — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm w Polsce.