MIROX producent okien i drzwi Poznań

Gazele Biznesu 2020

21 grudnia 2020  dziennik "Puls Biznesu" ogłosił wyniki rankingu Gazel Biznesu, nasza  firma znalazła się w tym  zestawieniu !

Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. „Puls Biznesu” organizuje go nieprzerwanie od 2000 r., realizując misję wspierania przedsiębiorczości. Ranking bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach – wynikach finansowych, a udział w nim jest bezpłatny. Obecność w rankingu oznacza, że firma należy do elity małych i średnich firm w Polsce – nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna.

Gazele Biznesu 2020
Zobacz także: 

Gazele Biznesu 2019

Gazele Biznesu 2019

Miło nam poinformować, że nasza firma po raz kolejny (szósty raz) została nagrodzona prestiżowym wyróżnieniem Gazela Biznesu. Ranking Gazele Biznesu — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm w Polsce.

Gazele Biznesu 2016

Gazele Biznesu 2016

Miło nam poinformować, że nasza firma po raz kolejny (piąty raz z rzędu) została nagrodzona prestiżowym wyróżnieniem Gazela Biznesu. Ranking Gazele Biznesu — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm w Polsce.

Gazele Biznesu 2015

Gazela Biznesu 2015

Miło nam poinformować, że nasza firma po raz kolejny została nagrodzona prestiżowym wyróżnieniem Gazela Biznesu. Ranking Gazele Biznesu — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm w Polsce.

Gazele Biznesu 2012

Gazele Biznesu 2012

Le 7 février 2013 à Poznan, dans le Centre de Congrès de Poznan a eu lieu un galla Gazele Biznesu 2012, pendant laquelle les prix pour les meilleures sociétés de voïvodie de Grande Pologne et de Lublin ont été décernés. Nous avons le plaisir de vous informer que notre entreprise MIROX appartient à ce club élitaire.