MIROX producent okien i drzwi Poznań

Innowacyjne okucie duoPort PAS

Nasi inżynierowie i handlowcy wzięli udział w kolejnym szkoleniu organizowanym przez naszego partnera firmę Winkhaus. Szkolenie dotyczyło najnowszych trendów i rozwiązań w systemach okuć stolarki okiennej.

Głównym tematem szkolenia było innowacyjne okucie duoPort PAS, które sprawia, że drzwi przesuwne zyskują nowy wymiar funkcjonalny. Funkcja równoległego odstawienia skrzydła od ramy umożliwia naturalne, energooszczędne przewietrzanie, także podczas nieobecności domowników. Intuicyjna obsługa okucia jest bardzo wygodna.

Jeżeli interesuje Cię nasza oferta zadzwoń
tel. +48 61 10 23 610, tel. +48 61 10 23 630 lub napisz do nas.

Charakterystyka okucia duoPort

  • Naturalna i efektywna wymiana powietrza odbywa się poprzez ok. 6-milimetrową szczelinę pomiędzy skrzydłem a ramą, na całym obwodzie okna.
  • Funkcja równoległego odstawienia skrzydła od ramy umożliwia energooszczędne i bezpieczne wietrzenie, także podczas nieobecności domowników.
  • Kombinacja ośmiokątnego trzpienia grzybkowego z systemu activPilot i specjalnych zaczepów ramowych zapewnia podwyższone bezpieczeństwo już w wersji podstawowej okucia.
  • W pozycji równoległego odstawienia skrzydła okucie ma taką samą klasę odporności na włamanie jak w pozycji zamkniętej.
  • Obsługa intuicyjna, wysoki komfort.
  • Dzięki wbudowanym amortyzatorom i urządzeniom magazynującym energię można swobodnie przesuwać skrzydła o ciężarze do 160 kg (200 kg*)
  • Nowy energooszczędny sposób przewietrzania chroni pomieszczenia przed niepotrzebnym wychłodzeniem.
  • Fabrycznie skompletowane zestawy prowadnic
  • Przemyślany sposób pakowania elementów okucia ułatwia produkcję stolarki
  • Okucie obwiedniowe i zaczepy z systemu activPilot

Innowacyjne okucie duoPort PAS

Innowacyjne okucie duoPort PAS
Innowacyjne okucie duoPort PAS
Innowacyjne okucie duoPort PAS
Innowacyjne okucie duoPort PAS
Innowacyjne okucie duoPort PAS
Zobacz także: 

Marka aluplast® wśród najlepszych marek budowlanych wyróżnionych na Gali Budowlana Marka Roku 2014.

Wszystkie okna PVC produkowane w naszej firmie oparte są na profilach aluplast.

13 czerwca 2014 r. w Hotelu LORD w Warszawie odbyła się już po raz dziesiąty uroczysta Gala Wręczenia Nagród Budowlana Marka Roku 2014. Ranking został stworzony na podstawie badań opinii i preferencji przeprowadzonych wśród firm wykonawczych z całej Polski. W wydarzeniu uczestniczyło blisko 100 przedstawicieli największych producentów materiałów budowlanych w Polsce, stowarzyszeń branżowych i mediów.