MIROX producent okien i drzwi Poznań

Kobiety Branży Stolarki 2018

To już czwarta edycja autorskiego programu Stolarki VIP. Jego celem jest uhonorowanie wyjątkowych kobiet w branży zdominowanej przez mężczyzn. Panie wnoszą do niej ciepło, odwagę i kreatywność. Często zajmują stanowiska związane z HR-em, PR-em, są dyrektorkami i prezeskami. Stolarka otworowa coraz bardziej otwiera się na kobiety. I słusznie, bo nadają jej one niepowtarzalnego charakteru.

Miało nam poinformować, że Kobietą Branży Stolarki w 2018 roku w kategorii: wiceprezes firmy zatrudniającej powyżej 50 osób została Pani Joanna Kruszyńska, Firma Mirox Sp. z o.o.

Dzięki naturalnej łatwości nawiązywania kontaktów budują trwałe relacje z kontrahentami i współpracownikami. Chętnie angażują się także w inicjatywy prospołeczne. To niejedyne typowe dla liderów przyszłości cechy, które panie przejawiają. Dbanie o firmę wymaga dużych zdolności organizacyjnych oraz mocnego charakteru. Wyznaczają sobie cele i realizujmy je konsekwentnie, krok po kroku.

Aby docenić rolę pań co roku wyróżniamy najbardziej zasłużone spośród nich – mówi Grzegorz Cendrowski organizator programu

W dniach 22-23 lutego odbył się XX Konwent Stolarki na Zamku w Gniewie organizowany przez StolarkaVIP, podczas którego poznaliśmy laureatki III edycji programu Kobiety Branży Stolarki. Uhonorowanie tegorocznych Kobiet Branży Stolarki miało bardzo uroczystą oprawę . Nastąpiło ono zaraz po części artystycznej, która spotkała się z niezwykle żywym przyjęciem naszych uczestników.  Dawni mieszkańcy zamku w Gniewie uczyli ochotniczki strzelania z armaty, a także zaprezentowali emocjonujący pokaz szermierki. Statuetki wręczał Paniom sam Kasztelan Zamku w Gniewie!

mirox nagrody i wyróżnienia

mirox nagrody i wyróżnienia
Zobacz także: 

Marka aluplast® wśród najlepszych marek budowlanych wyróżnionych na Gali Budowlana Marka Roku 2014.

Wszystkie okna PVC produkowane w naszej firmie oparte są na profilach aluplast.

13 czerwca 2014 r. w Hotelu LORD w Warszawie odbyła się już po raz dziesiąty uroczysta Gala Wręczenia Nagród Budowlana Marka Roku 2014. Ranking został stworzony na podstawie badań opinii i preferencji przeprowadzonych wśród firm wykonawczych z całej Polski. W wydarzeniu uczestniczyło blisko 100 przedstawicieli największych producentów materiałów budowlanych w Polsce, stowarzyszeń branżowych i mediów.