MIROX producent okien i drzwi Poznań

Laureaci Złotego Medalu Targów Budma 2016

Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, która jest przyznawana po wnikliwej ocenie ekspertów innowacyjnym produktom najwyższej jakości, odpowiadającym szeregu kryterium, wytworzonym w oparciu o najwyższej klasy technologie.

Przed rokiem mieliśmy zaszczyt odebrać Złoty Medal za nasz wyjątkowy produkt tj. Drzwi tarasowe unoszono-przesuwne HST 85 mm.

W tym roku spośród wielu nadesłanych zgłoszeń, Sąd Konkursowy pod przewodnictwem prof. dr hab. inż. Józefa Jasiczaka nagrodził m.in. produkty, które znajdują się w naszej ofercie.

Brama garażowa segmentowa PRIME

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.

PRIME - nowa generacja bram segmentowych

PRIME to najwyższa klasa garażowych bram segmentowych zaprojektowanych z dbałością o każdy detal, naszpikowanych najnowszą technologią i wyposażonych w liczne systemy zabezpieczeń. Niezawodna automatyka zapewnia funkcjonalność, doskonały komfort codziennego użytkowania i synchronizuje działanie systemów bezpieczeństwa, takich jak zestaw fotokomórek i blokada antywłamaniowa. Całość jest zdalnie sterowana wygodnym nadajnikiem, z możliwością zaprogramowania aż 4 różnych urządzeń. Stylistyka garażowych bram segmentowych PRIME odzwierciedla to co najlepsze we współczesnym designie – harmonijne połączenie komfortu i piękna tkwiącego w prostocie.

drzwi stalowe KMT Plus 75 passiv, nowa generacja bram segmentowych
Zobacz także: 

Złoty Medal MTP na TARGACH BUDMA

Złoty Medal MTP na TARGACH BUDMA

Nasz produkt ( drzwi tarasowe unoszono-przesuwne HST 85 mm ) zgłoszony do konkursu "Złoty Medal MTP na TARGACH BUDMA" jest w gronie laureatów tej prestiżowej nagrody Międzynarodowych Targów Poznańskich. Aktualnie trwa głosowanie wśród konsumentów, zachęcamy do oddania głosu na nasze drzwi tarasowe unoszono-przesuwne HST 85 mm.