MIROX producent okien i drzwi Poznań

Mój dom – moja twierdza - bezpieczne okna pcv

13 lipca w TVP 1 ruszył cykl porannych programów publicystycznych propagujących bezpieczeństwo. Pomysłodawcą i głównym prowadzącym jest popularny aktor Robert Moskwa. W jednym z odcinków cyklu wyemitowany zostanie epizod pod tytułem „Mój dom – moja twierdza!”, powstały przy skromnym udziale specjalistów Winkhaus Polska.

Będzie można w nim obejrzeć, jak najskuteczniej ochronić nasz dom lub mieszkanie przed amatorami cudzego mienia. W rolach głównych i newralgicznych punktów zagrożenia wystąpią okna i drzwi. Zapraszamy Państwa do obejrzenia całego cyklu, a szczególnie odcinka, którego tematyka jest nam szczególnie bliska! Emisja programu odbędzie się 3 sierpnia o godzinie 7.50 w programie TVP1 oraz filmie, który znajduje się na stronie programu, bohaterami są produkty objęte konkursem Mistrz Innowacji 2013 - okucia o podwyższonej odporności na włamanie, zamki drzwiowe, wkładki patentowe oraz system activPilot Comfort PADK/PADM.

Film dostępny będzie pod adresem: http://www.strefabezpieczenstwa.tv/odcinki-tv/bezpieczny-dom.html Wszystkie nasze okna wyposażone są w okucia firmy Winkhaus Polska

Mój dom – moja twierdza. Bezpieczne okna pcv
Zobacz także: