MIROX producent okien i drzwi Poznań

Naturalna energia MIROX

Nasza firma działa na terenie całego kraju. Nasze okna i drzwi eksportujemy także do Europy Zachodniej oraz innych krajów na całym świecie. Okna MIROX wylądowały nawet w Stanach Zjednoczonych, w Maroku, a nawet w Republice Konga.

Nasza firma zajmuje się produkcją okien i drzwi z PCV i aluminium, poza tym w naszej ofercie znajdują się również wszelkiego rodzaju bramy garażowe, bramy wejściowe, rolety, roletki, parapety, moskitiery. Czyli wszystkie te produkty, które są potrzebne jako komplet stolarki dla inwestora indywidualnego.

Na instalację fotowoltaiczną zdecydowaliśmy się z kilku powodów. Jeden z powodów to niezależność energetyczna, poza tym opłaty za energię, które są w tej chwili bardzo wysokie i cały czas idą w górę i oczywiście ekologia.

Rachunki za prąd to w każdej firmie produkcyjnej jeden z większych kosztów. Obecny wzrost rachunków za energię elektryczną stanowi dodatkowe koszty produkcji, których nie chcemy przerzucać na klientów. Dzięki inwestycji w panele fotowoltaiczne jesteśmy w stanie ograniczyć te koszty do minimum.

Firma Sunergo przedstawiła nam najlepszą ofertę jeżeli chodzi o produkty markowe w najlepszej i najbardziej korzystnej cenie. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z montażu instalacji fotowoltaicznej w naszej fabryce w Pobiedziskach i Poznaniu.

 

okna, ekologiczne okna, okna w zgodzie z naturą
Zobacz także: 

Energooszczędne konstrukcje - główny temat konferencji Ponzio

W styczniu rozpoczęły się organizowane co roku, cykliczne spotkania konferencyjne ze współpracującymi z Ponzio producentami ślusarki. Tematem przewodnim była prezentacja walorów konstrukcji energooszczędnych - specjaliści z działu technicznego przedstawili szereg możliwości osiągnięcia coraz lepszych parametrów termicznych w systemach okiennych Ponzio.

Złoty medal na targach Budma 2017 - Okno Energeto 5000 View

Miło nam poinformować, że drugi rok z rzędu nasz produkt otrzymał bardzo prestiżowe wyróżnienie, jakim jest Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA. Przypmnijmy, że przed rokiem Złotym Medalem nagrodzone zostały nasze wyjątkowe Drzwi HST. Natomiast w tym roku zgłoszone przez naszą firmę Okno Energeto 5000 View zdobyło uznanie ekspertów Sądu Konkursowego Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA i znalazło się wśród Medalistów.