MIROX producent okien i drzwi Poznań

Nominacja do tytułu Najwyższa Jakość Quality International 2017

Redakcji Forum Biznesu poinformowała właśnie, iż firma MIROX Sp. z o.o. otrzymała nominację do tytułu Najwyższa Jakość Quality International 2017.

Najwyższa Jakość Quality International, to największy i najbardziej prestiżowy Ogólnopolski Program ponadbranżowy, promujący jakość, który skupia grono przedsiębiorców,  instytucji i samorządów z całego kraju. Celem tego przedsięwzięcia jest wskazanie i uhonorowanie Godłem QI tych podmiotów, które przykładają dużą wagę do utrzymywania wysokich standardów w zakresie jakości. Zwieńczeniem XI edycji Programu Najwyższa Jakość QI będzie uroczysta Gala, podczas której Laureaci odbiorą przyznane im Godła QI.

Instytucje Patronujące:

  • Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
  • Polski Komitet Normalizacyjny
  • Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

Równolegle z Programem przygotowujemy specjalne wydanie ogólnopolskie poświęcone jakości, do którego zapraszamy wyłącznie wybrane firmy i instytucje, przedsiębiorców - aktywnych uczestników życia gospodarczego w Polsce. Chcemy w nim szczególnie zaprezentować podmioty, dla których aspekty jakości, rzetelności i innowacyjności są fundamentem w budowaniu strategii biznesowej. Nasz projekt ma na celu przedstawić różne oblicza jakości realizowane przez przedsiębiorców, działających zarówno na naszym rodzimym jak i zagranicznym rynku. W tym gronie znalazła się właśnie firma MIROX Sp. z o.o.

Nominacja do tytułu Najwyższa Jakość Quality International 2017

Nominacja do tytułu Najwyższa Jakość Quality International 2017
Zobacz także: 

Złoty medal na targach Budma 2017 - Okno Energeto 5000 View

Miło nam poinformować, że drugi rok z rzędu nasz produkt otrzymał bardzo prestiżowe wyróżnienie, jakim jest Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA. Przypmnijmy, że przed rokiem Złotym Medalem nagrodzone zostały nasze wyjątkowe Drzwi HST. Natomiast w tym roku zgłoszone przez naszą firmę Okno Energeto 5000 View zdobyło uznanie ekspertów Sądu Konkursowego Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA i znalazło się wśród Medalistów.

Złoty Medal MTP na TARGACH BUDMA

Złoty Medal MTP na TARGACH BUDMA

Nasz produkt ( drzwi tarasowe unoszono-przesuwne HST 85 mm ) zgłoszony do konkursu "Złoty Medal MTP na TARGACH BUDMA" jest w gronie laureatów tej prestiżowej nagrody Międzynarodowych Targów Poznańskich. Aktualnie trwa głosowanie wśród konsumentów, zachęcamy do oddania głosu na nasze drzwi tarasowe unoszono-przesuwne HST 85 mm.