MIROX producent okien i drzwi Poznań

Nowa inwestycja w Poznaniu - okna IDEAL 7000

Rozpoczęliśmy produkcje okien dla nowo-powstającego osiedla KARPIA 25 w Poznaniu. Osiedle KARPIA 25 to nowoczesny i funkcjonalny projekt budowlany, który powstaje na poznańskich Naramowicach w bliskiej odległości od ulicy Lechickiej i Naramowickiej. Inwestor proponuje mieszkania 1, 2, 3 i 4-pokojowe o powierzchni od 30 do 88 m kw. Każde mieszkanie ma balkon lub taras, a niektóre maja do zaoferowania swoim mieszkańcom zarówno balkon jak i taras.

Nasza firma dostarczy na potrzeby inwestycji stolarkę okienną składającą się z: okien pvc MIROX IDEAL 7000 wraz z roletami zewnętrznymi. Okna wyposażone będą w szyby o podwyższonej izolacji akustycznej.

Jest to kolejna duża inwestycja budowlana w Poznaniu, która nasza firma zaopatruje kompleksowo w stolarkę okienną. Zachęcamy firmy budowlane oraz deweloperów do skorzystania z naszego doświadczenie przy obsłudze tego typu inwestycji. Zarówno nasi inżynierowie, dział handlowy oraz produkcja jest w pełni przygotowana do sprostania nawet największym wyzwaniom w tym zakresie.

Jeżeli interesuje Cię nasza oferta zadzwoń
tel. +48 61 10 23 610, tel. +48 61 10 23 630 lub napisz do nas.
Nowa inwestycja w Poznaniu - okna o podwyższonej izolacji akustycznej IDEAL 7000 + rolety
Zobacz także: