MIROX producent okien i drzwi Poznań

Okna antysmogowe z nawiewnikiem Urbino TRDn

Smog stał się w ostatnich kilku latach tematem absorbującym uwagę wielu mieszkańców miast w Polsce. Z problemem smogu zmaga się coraz więcej miast, takich jak Kraków, czy Poznań, a działania podejmowane, aby poprawić jakość powietrza, są niewystarczające. I chociaż nie mamy możliwości wyeliminowania wszystkich zanieczyszczeń, można ograniczyć ich ilość – chroniąc się zarówno przed smogiem, jak i innymi czynnikami, pogarszającymi stan powietrza w domu.

Fabryka Okien i Drzwi Mirox z Poznania oferuje okna z wmontowanym nawiewnikiem Urbino TRDn , który filtruje wszystko to, czego nie chcesz mieć w domu.

Urbino filtruje 100% powietrza, które przedostaje się do wnętrza, zatrzymując do 99% cząstek pyłu zawieszonego PM10 i do 80% cząstek PM2.5, a także inne szkodliwe pyły, alergeny i roztocza. Wymiana zużytego filtra jest wyjątkowo prosta i intuicyjna.

Tłumik akustyczny czerpni Urbino w połączeniu z regulatorem TRDn skutecznie zatrzymuje dźwięki nawet do 48 dB w stanie zamkniętym, chroniąc Cię przed uciążliwymi hałasami pochodzenia zewnętrznego. Może o tym nie wiesz, ale właśnie te hałasy mają istotny wpływ na jakość snu i poziom stresu.

Nad wszystkim panuje precyzyjne automatyczne sterowanie ciśnieniowe. To dzięki niemu oszczędzasz! Urbino TRDn zapewnia optymalny, zdrowy klimat wewnątrz Twojego domu, jednocześnie ograniczając zużycie energii cieplnej do minimum.

Dbasz o klimat we własnym domu ? Skorzystaj z naszej oferty, zapraszamy.

okna z filtrem, Urbino TRDn, okna z nawiewnikiem, Okna antysmogowe
Zobacz także: