MIROX producent okien i drzwi Poznań

Okna MIROX ID 4000 dotarły do Friesland

Prezentujemy Państwu jedną z naszych kolejnych realizacji. Tym razem nasze okna PVC oraz drzwi HST dotarły do klienta z regionu Friesland (północne Niemcy, okolice Emden).

Wykonaliśmy 16 okien MIROX ID 4000 wraz z pakietem 3 szybowy i szprosami wewnętrznymi o szerokości 26mm. Stolarka okienna uzupełniona została o witrynę oraz 2 sztuki drzwi HST.

Profil Aluplast IDEAL 4000 z którego wykonane zostały okna nosi miano jednego z najpopularniejszych profili PVC na naszym rynku. Kolejne zrealizowane zlecenie zdaje się potwierdzać tą opinię.

Mocna konstrukcja profili oraz duże komory na wzmocnienia stalowe gwarantują optymalne parametry statyczne i umożliwiają wykonanie okien o dużych gabarytach. Wielokomorowa budowa zapewnia natomiast wysoką izolacyjność cieplną i akustyczną. Oryginalne i harmonijne wzornictwo, w połączeniu z dużym bogactwem rozwiązań systemowych, dają nieograniczone możliwości kreowania okien i podkreślenia przez to własnego stylu.

Jeżeli interesuje Cię nasza oferta zadzwoń
tel. +48 61 10 23 610, tel. +48 61 10 23 630 lub napisz do nas.
Okna MIROX ID 4000 dotarły do Friesland - Niemcy
Okna MIROX ID 4000 dotarły do Friesland - Niemcy
Okna MIROX ID 4000 dotarły do Friesland - Niemcy
Okna MIROX ID 4000 dotarły do Friesland - Niemcy
Zobacz także: 

Okna i drzwi PVC na rynek niemiecki

Okna i drzwi PVC na rynek niemiecki

Jesteśmy jednym z liderów wśród wielkopolskich producentów okien i drzwi oraz jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek w regionie. Wysoką jakość produkowanych okien i drzwi pvc potwierdzają nie tylko prestiżowe nagrody takie jak złoty medal międzynarodowych targów BUDMA 2015, ale także stale rosnący eksport naszych produktów do takich krajów jak: Niemcy, Francja, Szwecja, Belgia, Holandia i wielu innych.