MIROX producent okien i drzwi Poznań

Okna PVC z antracytowym rdzeniem

Odpowiadając na trendy Fabryka Okien i Drzwi MIROX  wprowadziła do oferty profile o antracytowym rdzeniu, co pozwoli na jeszcze lepsze dopasowanie okien do modnych i nowoczesnych aranżacji.

Tak jak coraz bardziej kolorowy staje się świat wokół nas, tak też sukcesywnie zwiększa się popularność i udział w rynku okien kolorowych. Wyraźnie zmieniają się też preferencje dotyczące kolorów, wśród których zaczynają dominować przede wszystkim kolory antracytowe, bazaltowe oraz różne odcienie szarości.

Profile o antracytowym rdzeniu pozwolą na jeszcze lepsze dopasowanie okien do modnych i nowoczesnych aranżacji. Antracytowy rdzeń to możliwość, w przypadku okien dwustronnie okleinowanych, uzyskania spójnej kolorystyki w całym przekroju profilu, dzięki czemu nawet przy otwartym oknie można uzyskać jednolity wygląd. Tym samym okna jeszcze lepiej wkomponowują się w nowoczesne aranżacje wnętrz i elewacji.

Okna, drzwi wejściowe oraz  drzwi unoszono-przesuwnie HST  o antracytowym rdzeniu dostępne będą w najpopularniejszych, energooszczędnych systemach profili serii: Ideal 7000 oraz Ideal 8000.

Na antracytowym rdzeniu będą dwustronnie okleinowane wszystkie zlecenia w poniższych kolorach AP:

Okna PVC z antracytowym rdzeniem

Okna PVC z antracytowym rdzeniem
Zobacz także: