MIROX producent okien i drzwi Poznań

Okna wielkogabarytowe

Okna to niewątpliwie „oczy domu”. To one są łącznikiem świata zewnętrznego z naszą prywatną przestrzenią domową. Wydawać się może, że wybór odpowiednich okien to proste zadanie. Jednak, jak się okazuje, już na samym początku może ono sprawić kilka trudności, szczególnie gdy mamy zdecydować, z jakiego rodzaju materiału okna będą przez wiele lat zdobić najbliższą nam przestrzeń.

We wrześniowym wydaniu magazynu DOM z OGRODEM pojawił się artykuł nt. Plastikowe czy drewniane? Wybierz okna idealne. Autor publikacji prezentuje zalety obu rozwiązań. Nasza firma zaprezentowała jedno z zalet okien PVC mianowicie okna wielkogabarytowe w formie drzwi przesuwnych.

Duże przeszklenia stają się coraz bardziej popularne, amy wiemy doskonale jak wyprodukować tego typu okna tak, aby były komfotowe w użytku każdego dnia.

Zobacz także: 

Nowe drzwi unoszono-przesuwne HST 85 mm - nowy trend

Jedną z największych atrakcji targowych podczas fensterbau/frontale w Norymberdze, chociażby ze względu na swoje wymiary 5,80 x 2,30 m, były drzwi unoszono-przesuwne. Doskonałe wyniki świadectw badań, uproszczona konstrukcja, a w szczególności ich modułowy charakter sprawiają, że drzwi unoszono-przesuwne HST 85 mm zajmują wyjątkową to wyjątkowe rozwiązanie na rynku.