MIROX producent okien i drzwi Poznań

Otrzymaliśmy nominację do tytułu JAKOŚĆ ROKU 2015

Otrzymaliśmy nominację do tytułu JAKOŚĆ ROKU 2015 za drzwi tarasowe HST 85 mm Premium. Jest to kolejne wyróżnienie, dla naszego produktu, który zdobył Złoty Medal Targów BUDMA 2015 w Poznaniu.

Organizatorem konkursu JAKOŚĆ ROKU 2015 jest Fundacja Qualitas Europejskie Centrum Promocji Dobrych Praktyk Biznesowych. Celem konkursu jest m.in.: wspieranie i promocja jakości i wysokich standardów w działalności gospodarczej: produkcyjnej, handlowej, usługowej, na rynku krajowym i zagranicznym, a także poprawa wizerunku polskich przedsiębiorstw poprzez promowanie firm, dla których jakość jest istotnym elementem obecności na rynku,

Najwyższa jakość produktów to nasz priorytet od samego początku działalności naszej firmy. Wysoką jakość naszych produktów (okien i drzwi) gwarantują zarówno nowoczesne maszyny jak i dobrze wykwalifikowani pracownicy naszej firmy. Cieszymy się z kolejnej nominacji i nie spoczywamy na laurach w dążeniu do doskonałości.

Otrzymaliśmy nominację do tytułu JAKOŚĆ ROKU 2015
Zobacz także: 

Złoty Medal MTP na TARGACH BUDMA

Złoty Medal MTP na TARGACH BUDMA

Nasz produkt ( drzwi tarasowe unoszono-przesuwne HST 85 mm ) zgłoszony do konkursu "Złoty Medal MTP na TARGACH BUDMA" jest w gronie laureatów tej prestiżowej nagrody Międzynarodowych Targów Poznańskich. Aktualnie trwa głosowanie wśród konsumentów, zachęcamy do oddania głosu na nasze drzwi tarasowe unoszono-przesuwne HST 85 mm.