MIROX producent okien i drzwi Poznań

Program Czyste Powietrze

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na okna i drzwi, która jest skierowana do wszystkich, którzy chcą skorzystać z dofinansowania z rządowego programu Czyste Powietrze. Nasze produkty spełniają wymagania programu, co oznacza, że można otrzymać dofinansowanie na ich zakup i montaż.

Nasze okna i drzwi są wykonane z najlepszych materiałów, co gwarantuje ich trwałość, odporność na warunki atmosferyczne oraz dźwiękoszczelność. Ponadto, dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych, nasze produkty pozwalają na znaczne obniżenie kosztów energii, co wpisuje się w cel programu Czyste Powietrze.

Wspieramy naszych klientów na każdym etapie realizacji projektu. Dzięki temu proces zakupu i montażu okien i drzwi przebiega sprawnie i bezproblemowo.

Jeśli chcesz skorzystać z programu Czyste Powietrze i jednocześnie cieszyć się pięknymi, funkcjonalnymi i energooszczędnymi oknami i drzwiami, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą w wyborze najlepszego rozwiązania dla Ciebie i Twojego domu.

więcej informacji na stronie Programu Czyste Powietrze

Program Czyste Powietrze

Program Czyste Powietrze

Program Czyste Powietrze

Program Czyste Powietrze

Program Czyste Powietrze