MIROX producent okien i drzwi Poznań

Wizyta gości zagranicznych w ramach współpracy z Polską Agencją Inwestycji i Handlu

promocja wiosenna

W dniu 14 lutego br. mieliśmy przyjemność gościć w naszej fabryce w Pobiedziskach przedstawicieli firm z branży budowlanej. Tym razem nasi goście przybyli z  tak odległych krajów  jak Iran, Azerbejdżan, Turcja, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Turcja, Rosja oraz Ukraina.

Wizyta odbyła się przy współudziale Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu z Warszawy, która wybrała naszą firmę z pośród wielu zakładów produkcyjnych na ternie Wielkopolski. Głównym kryterium, które decydowało o wyborze było zaawansowanie technologiczne naszej firmy oraz uznana marka Miroxu w branży stolarki okiennej potwierdzona przyznanymi  Złotymi Medalami na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Nasi goście wpierw obejrzeli prezentację, która dała im możliwość zapoznania się naszą ofertą produkcyjną. Następnie goście w towarzystwie kierownictwa Firmy mieli możliwość wejścia na halę produkcyjną, aby zobaczyć jak wygląda proces produkcyjny. Pozytywne opinie gości na temat przygotowania całej wizyty były dla nas dużą satysfakcją. Liczymy, iż w przyszłości takie spotkanie zaowocują współpracą z firmami z poza Europy na którą nasza firma jest jak najbardziej otwarta.

Zobacz także: