MIROX producent okien i drzwi Poznań

Złoty Medal MTP na TARGACH BUDMA

Sąd Konkursowy Złotego Medalu MTP na TARGACH BUDMA obradujący pod przewodnictwem prof. dr hab. Józefa Jasiczaka w dniu 20.01.2015 przyznał 24 Złote Medale MTP na Targach BUDMA.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że zgłoszony przez nas produkt ( drzwi tarasowe unoszono-przesuwne HST 85 mm ) jest w gronie laureatów tej prestiżowej nagrody Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Aktualnie trwa także głosowanie wśród konsumentów, zachęcamy do oddania głosu na nasze drzwi tarasowe unoszono-przesuwne HST 85 mm.

Wybór Konsumentów - Zagłosuj

drzwi  tarasowe unoszono-przesuwne HST 85 mm

Przepełnione światłem, wolne od barier architektonicznych, bliskie otaczającej naturze, a jednocześnie komfortowe, ciepłe i bezpieczne – to wizja wielu inwestorów marzących o swoim domu, która może stać się rzeczywistością dzięki zastosowaniu nowoczesnych drzwi tarasowych unoszono-przesuwnych HST 85 mm Premium firmy Mirox. Jeśli do tego dodamy likwidację ewentualnych barier komunikacyjnych poprzez niskoprogową konstrukcję drzwi, to czegóż można oczekiwać więcej od drzwi tarasowych.

Złoty Medal MTP na TARGACH BUDMA
Zobacz także: 

Nowe drzwi unoszono-przesuwne HST 85 mm - nowy trend

Jedną z największych atrakcji targowych podczas fensterbau/frontale w Norymberdze, chociażby ze względu na swoje wymiary 5,80 x 2,30 m, były drzwi unoszono-przesuwne. Doskonałe wyniki świadectw badań, uproszczona konstrukcja, a w szczególności ich modułowy charakter sprawiają, że drzwi unoszono-przesuwne HST 85 mm zajmują wyjątkową to wyjątkowe rozwiązanie na rynku.