MIROX producent okien i drzwi Poznań

Bramy przemysłowe

Nowoczesne bramy przemysłowe do obiektów przemysłowych w wymiarach typowych, oraz dopasowane do indywidualnych potrzeb i wymagań hal przemysłowych i magazynów. Bramy wykonywane są zgodnie z normami i standardami europejskimi. Bezpieczne, ciche, komfortowe i dobrze wyposażone

Bramy przemysłowe segmentowe

Bramy przemysłowe segmentowe

MakroPro i MakroPro Alu to nowoczesne przemysłowe bramy segmentowe przeznaczone do obiektów przemysłowych, obiektów branży spożywczej, hal magazynowych, warsztatów i pomieszczeń gospodarczych. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom oraz możliwości rozbudowy o opcje dodatkowe stanowią ofertę dopasowaną do potrzeb każdego klienta.

Bramy przemysłowe segmentowe
  • stworzone w oparciu o preferencje inwestorów
  • opracowane by zapewnić łatwy i szybki montaż
  • zastosowanie napinacza linki w bramach z napędem zmniejsza wymóg głębokości pomieszczenia
  • idealnie zrównoważony ciężar skrzydła
  • kilka sposobów otwierania bramy: przekładnia łańcuchowa, przekładna sznurowa lub siłownik kompaktowy z kasetą sterującą "góra-stop-dół"
  • możliwe podpięcie innych urządzeń współpracujących z bramą
  • rozwiązania umożliwiające dostosowanie bramy do indywidualnych potrzeb hal przemysłowych
  • dzięki nowoczesnemu układowi napędowemu brama może wykonać powyżej 100 000 cykli
Bramy przemysłowe segmentowe

Do otwierania bram przemysłowych segmentowych nie potrzeba wolnej przestrzeni przed halą. Skrzydło bram segmentowych podnosi się pionowo do góry zgodnie z zamontowanym typem prowadzenia. Daje to możliwość maksymalnego wykorzystania przestrzeni w obiekcie przed bramą.

Bramy przemysłowe roletowe

Bramy przemysłowe roletowe

Bramy roletowe BR-100 to bramy przemysłowe w standardzie automatyczne, wygodne w obsłudze, wyposażone w trójfazowy siłownik z kasetą sterującą. Dzięki zwartej budowie można je zamontować niemal w każdym pomieszczeniu.

Bramy przemysłowe roletowe

Bramy przemysłowe podwieszane

Bramy przemysłowe podwieszane

Bramy przemysłowe podwieszane to niedrogie i sprawdzone rozwiązanie zamknięcia pomieszczeń gospodarczych, hal przemysłowych, magazynów. Można je zamontować na zewnątrz lub wewnątrz budynku - jako kurtynę oddzielającą dwa pomieszczenia. Ich główną zaletą jest prosta, bezprogowa konstrukcja - brama porusza się po szynie zamocowanej do nadproża.

Bramy przemysłowe podwieszane Bramy przemysłowe podwieszane