MIROX producent okien i drzwi Poznań

Dlaczego my?

Jesteśmy krajowym producentem, a zarazem dystrybutorem okien i drzwi PCV najwyższej jakości. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz inwestorów, głównie firm budowlanych i developerów realizujących projekty zabudowy jedno i wielorodzinnej.

Zadzwoń +48 61 87 80 316 - przyjedziemy, doradzimy – BEZPŁATNIE !

Jeżeli nasza oferta spełni Państwa oczekiwania zapraszamy do złożenia zamówienia. W  uzgodnionym wspólnie terminie nasi montażyści zdemontują starą i zamontują nową stolarkę.  W razie jakichkolwiek wątpliwości nasz serwis jest to Państwa dyspozycji.

Wybierając naszą ofertę Klienci nie muszą się martwić o:

1) Pomiary konstrukcyjne

Nasi fachowcy wykonują profesjonalne pomiary konstrukcyjne na miejscu u klienta. Sprawdzają obciążenia działające na stolarkę okienną oraz drzwiową i określają wytrzymałość konstrukcji. Wyniki ich pomiarów są niezwykle istotne na etapie wyboru odpowiednich rozwiązań i składania zamówienia.

2) Wybór najodpowiedniejszej oferty

W oparciu o pomiary konstrukcyjne oraz potrzeby i oczekiwania klienta, doradzamy w wyborze odpowiednich rozwiązań, które będą nie tylko ładne ale i wytrzymałe. Nie boimy się problematycznych realizacji. Wszystkie decyzje w zakresie projektu i wykonania danego zlecenia podejmujemy w oparciu o wyniki pomiarów konstrukcyjnych.

3) Montaż / Demontaż

Zatrudniamy grupę około 100 wysoko wykwalifikowanych montażystów, którzy sprawnie i solidnie demontują stare i montują nowe okna, drzwi, ogrody zimowe i fasady. Świadczymy usługi zarówno dla klientów indywidualnych jak również dla dużych firm budowlanych, instytucji państwowych i developerów.

4) Serwis posprzedażowy

Naszym ogromnym atutem jest profesjonalna obsługa serwisowa. Realizujemy zlecenia gwarancyjne i pogwarancyjne. Dostarczamy niezbędne części zamienne, a także zapewniamy kompleksowe usługi naprawcze oraz doradztwo w zakresie eksploatacji i konserwacji naszych produktów.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

Zobacz także: