MIROX producent okien i drzwi Poznań

Media o nas

Projekt Okno, czyli pomoc dla Ukrainy

W odpowiedzi na obecną sytuację na Ukrainie i wezwanie Fundacji Brda o solidarność polskiej branży okiennej z mieszkańcami ukraińskich miast, nasza firma podjęła decyzję o wzięciu udziału w Projekcie Okno. Ma on na celu zabezpieczenie ostrzelanych i uszkodzonych ukraińskich mieszkań przed zimą.”

 


Fabryka Okien na Żywo podczas targów BUDMA 2017 w Poznaniu


Kolejna Edycja Targów Poznańskich BUDMA 2015 już za nami. Dla naszej firmy była to pierwsza okazja do prezentacji oferty okien i drzwi tak szerokiej publiczności w Poznaniu. Impreza okazała się bardzo udana, bowiem znaleźliśmy się w gronie zwycięzców i otrzymaliśmy Złoty Medal. Złoty Medal MTP to prestiżowe wyróżnienie, potwierdzające wysoka jakość oferowanych produktów.WTK program "Domek z ogródkiem", a w nim film z udziałem firmy Mirox.


Jak dobrze wybrać okna, drzwi i podłogi? Zobacz najnowszy odcinek programu "DOMEK Z OGRÓDKIEM" realizowanego w naszej fabryce MIROX przez telewizję WTK Poznań. Autorzy programu wraz z naszymi specjalistami sprawdzali najnowsze rozwiązania w branży stolarki okiennej i radzili czym się kierować przy wyborze okien, drzwi i podłóg do naszych mieszkań czy domów.