MIROX producent okien i drzwi Poznań

Moskitiery

Najlepszym sposobem na uciążliwe owady jest zamontowanie moskitiery. W naszej ofercie znaleźć można szeroki wybór moskitier okiennych i drzwiowych. Różnorodność rozwiązań technicznych i możliwość wyboru kolorystyki sprawia, że można tak dobrać moskitierę, aby jak najlepiej spełniała swoją funkcję, a jednocześnie estetycznie wyglądała.

Moskitiera ramkowa - stała

Moskitiera ramkowa - stała

Moskitiera ramkowa (stała) to najprostsze a zarazem bardzo skuteczne rozwiązanie przeznaczone do wszystkich rodzajów okien. Jest to siatka z włókna szklanego naciągnięta na ramkę aluminiową. Moskitiery ramkowe wykonywane są na wymiar. Montaż odbywa się na zewnętrzną ramę okienną za pomocą zaczepów hakowych. Jest to montaż bezinwazyjny, wykonywany samodzielnie nie sprawia żadnych kłopotów. Dostępne w kolorach: białym, brązowym oraz imitacji drewna. Wszystkie elementy moskitiery odporne są na działania warunków atmosferycznych co gwarantuje wieloletnie jej użytkowanie.

Moskitiera drzwiowa na zawiasach

Moskitiera drzwiowa na zawiasach

Moskitiera drzwiowa stanowi doskonałą ochronę przed owadami, gwarantując swobodne korzystanie z balkonów czy tarasów. Wykonana jest ze specjalnych aluminiowych profili drzwiowych, scalonych narożnikami PCV, wypełnionych siatką z włókna szklanego w kolorze szarym. Moskitiera drzwiowa wyposażona jest w poręczny uchwyt oraz poprzeczkę wzmacniającą na środku. Dodatkowo zawiasy sprężynowe, zamek magnetyczny i uszczelka szczotkowa gwarantują szczelne zamknięcie siatkowych drzwi. Występują w kolorach białym i brązowym.

Moskitiery drzwiowe przesuwne

Moskitiery drzwiowe przesuwne

Moskiteiry drzwiowe przesuwne stosowane są w przypadku drzwi podwójnych i jeżeli wnęka jest szersza niż 160 cm. Występują w kolorach: białym, brązowym.

Moskitiery rolowane

Moskitiery rolowane

Moskitiery rolowane składają się z aluminiowej kasety, prowadnic i listwy dolnej oraz rolowanej siatki antyinsektowej. Mogą być montowane na okna lub drzwi. Sterowane za pomocą mechanizmu sprężynowego lub dwustronnego łańcuszka. Występują w kolorach: białym, brązowym.

Kotara z siatki

Kotara z siatki

Moskitiera drzwiowa w postaci kotary to świetne rozwiązanie chroniące przed uciążliwą plagą insektów. Kotara jest wykonana z pasów siatki zamocowanych na profilu górnym PCV. Pasy posiadają dolne obciążniki. Zaletą kotary jest to, że można przez nią przejść nie dotykając jej rękami. Kotara jest bardzo praktycznym rozwiązaniem jeśli w domu są dzieci lub małe zwierzęta (np. psy i koty).

Moskitiera plisowana

Moskitiera plisowana
  • Maksymalne wymiary: szer. 3,0m x wys. 2,6m.
  • Nie ogranicza funkcjonalności drzwi.
  • Pozwala na zatrzymanie w dowolnej pozycji.
  • Nie ogranicza widoczności.
  • Jest łatwo zauważalna i odporna na uszkodzenia.
  • Niska prowadnica dolna (8mm) nie utrudnia przechodzenia.
  • Przesuwny uchwyt.