MIROX producent okien i drzwi Poznań

Okna aluminiowe SO EASY

okna-soeasy

Z dumą informujemy, że w naszej ofercie dostępnych jest 5 zupełnie nowych, rewolucyjnych systemów do produkcji okien aluminiowych o nazwie SOEASY.

Amon

Okna aluminiowe „steel look”

Okna aluminiowe „steel look”, które wyglądaem przypominają klasyczne okna stalowe dzięki nowoczesnej konstrukcji są obecnie najcieplejszym systemem okiennym w tej kategorii na rynku. Charakterystycznie ścięte profile nawiązują swoim wyglądem do przemysłowej ślusarki stalowej. System stosowany przy budowie w nowoczesnych budynkach. Idealnie się komponuje z elewacją z cegły klinkierowej.

Chepri

Okna aluminiowe, które wyglądają jak okna drewniane

Okna aluminiowe, które wyglądają jak okna drewniane. Sprawdzony system przy budowie przegród zewnętrznych w budynkach nowych oraz przy renowacji istniejących budynków wymagających wysokiej estetyki ślusarki w klasycznym stylu retro.

Seth

Okno aluminiowe bazowe

Okno aluminiowe bazowe, od których wywodzi się reszta systemów grupy SO EASY. Został zaprojektowany, tak aby spełniał rygorystyczne wymogi prawa budowlanego. Główne założenia projektantów to: łatwość oraz szybkość prefabrykacji. Złożenie rama + skrzydło daje nam tylko 83 mm.

Hapi

Okna aluminiowe z ukrytym skrzydłem

Okna aluminiowe z ukrytym skrzydłem. Wydaje się, że szyba wychodzi wprost ze ściany, okno to zachwyca architektów prostotą połączoną z wyjątkowym wyglądem i doskonałą funkcjonalnością. Główną zaletą tego systemu jest to, że w przeciwieństwie do konkurencji, system ten jest szklony klasycznym klipsem od strony wewnętrznej. Słupek ruchomy „ukrytego skrzydła” w wersji minimum ma szerokość 111 mm. Okna często stosowane w fasadach zbudowanych z systemów ścian osłonowych.

Mut

System o wizualności „stalowej” umożliwia budowanie drzwi i okien o charakterystycznym efekcie ramek stalowych profili nawiązujących swym wyglądem do przemysłowej ślusarki stalowej. Słupek ruchomy MUT w wersji minimum ma szerokość wizualną 111mm – tak jak cała rodzina SoEasy.

 

NIEPOWTARZALNE ODCZUCIA ESTETYCZNE

Konstrukcje SETH i resztę rozwiązań z systemu SO EASY „ładnie się ogląda” od zewnątrz. Wyjątkowy design konstrukcji to nie wszystko. Otwierając okno można zobaczyć dużo więcej! Inwestor widzi coś, co do tej pory było niedostępne w istniejących systemach, czyli dbałość o każdy detal wewnętrzny.

W sercu SO EASY „ukryte” są wszystkie zastrzeżone rozwiązania patentowe, które czynią ten system wyjątkowym wizualnie oraz użytkowo. Najwyższa szczelność okien i optymalne cechy termiczne idą w parze z najciekawszym designem na rynku!

okna-soeasy

Bardzo ważną cechą nieosiągalną dla innych rozwiązań konkurencyjnych to bardzo łatwa konserwacja okna wewnątrz i na zewnątrz. Brak uszczelki centralnej to brak uciążliwego w czyszczeniu bruduw zakamarkach okna. Estetyczne i „ciepłe” tworzywowe elementy są łatwe w czyszczeniu i konserwacji.

Aluminiowe systemy okienne są znacznie bardziej smukłe i estetyczne w porównaniu do systemów PVC i Drewnianych. Konstrukcje wykonane w technologii SO EASY gwarantują oprócz niedoścignionych wrażeń estetycznych większe doświetlenie Waszych przestrzeni życiowych, miejsc pracy i innych budynków, w których przebywamy, na co dzień. Wysokość ramy i skrzydła 83mm to rewolucja w budowie klasycznych systemów okiennych.

PIĘKNO I WIĘCEJ ŚWIATŁA

okna-soeasy

W SO EASY udało się również uzyskać najmniejszą szerokość słupka środkowego ruchomego tj. 111,5mm. Efekt –to piękne, funkcjonalne i najsmuklejsze linie profili okiennych na rynku, które zapewniają najwięcej światła wewnątrz budynków.

Wszystkie uszczelki w oknach SO EASY są wizualnie płaskie. Patrząc na okno od zewnątrz i od wewnątrz linia uszczelek jest praktycznie niewidoczna, co ma szczególne znaczenie w konstrukcjach malowanych na jasne kolory.

okna-soeasy

Tylko w systemach SO EASY pracujące okucia są odseparowane od profili aluminiowych za pomocą specjalnego profilu PVC. Dzięki temu unikamy ryzyka powstania korozji ogniskowej powstającej miedzy różnymi pracującymi metalami. Okucia w profilu separującym pracują wyjątkowo miękko i płynnie. Rozwiązanie jest zastrzeżone i charakterystyczne tylko dla naszych okien SO EASY.

Takie okucia to brak zbędnych widocznych elementów, obcych dla wizualnej całości, ale również większa szczelnośćokna dzięki zachowaniu ciągłości uszczelek. Jedynym widocznym elementem okucia jest klamka, która może być wykonana w kolorze konstrukcji.

NAJLEPSZE PARAMETRY UŻYTKOWE

Wiadomo, że wyjątkowy wygląd konstrukcji musi iść w parze z zapewnieniem wymaganych przez prawo parametrów, które zapewniają Użytkownikowi wymagany komfort. Technologia SO EASY to oryginalne i opatentowane rozwiązania, które pozwoliły osiągnąć optymalne cechy termiczne i najwyższą szczelność konstrukcji. Przełomowa, maszynowa integracja uszczelek z profilami aluminiowymi ułatwia znacznie produkcje i zapewnia powtarzalność technologiczną produktu. Uszczelki mocowane maszynowo w profilu zapewniają stabilną jakość i szczelność w odróżnieniu od tych ręcznie mocowanych.

Jeśli wybierzesz okna wykonane w technologii SO EASY otrzymasz w zamian:

  • wysoce energooszczędne okna. Przykładowy współczynnik Uokna 1230x1480mmze szkłem dwukomorowym wynosi 0.8W/m2*K
  • najniższe parametry przepuszczalności powietrza w klasie 4
  • wysokie parametry wodoszczelności do 2400Pa–najwyższy znany parametr dla okien aluminiowych
  • gwarancja maksymalnego, nieosiągalnego dla innych okien, doświetlenia pomieszczenia – dzięki minimalizacji wymiarów wizualnych profili.
  • funkcjonalność i estetykę na najwyższym poziomie
  • szeroki wizualny zakres produktów wykonanych na tej samej bazie technologicznej