MIROX producent okien i drzwi Poznań

MIROX opinie - referencje

Ekspresowe zamontowanie okien

Witam. Bardzo dziękuje za ekspresowe zamontowanie okien i wspaniała obsługę oraz fakt, ze Wasza firma ma ludzka twarz, co jest wyjątkowe i bardzo cenne. Jesteście wspaniała firma. Bardzo też dziękuje Pani Pani Natalio, za olbrzymia pomoc w sprawie, bez Pani, pewnie to wszystko nie poszłoby tak gładko.

Marek A.

Jestem pod wrażeniem zaangażowania i super obsługi

Właśnie wymieniłam kolejne okna w swoim domu. Tym razem udało mi się wymienić 3 okna i chociaż nie są to ostatnie okna które wymieniam, to już w tej chwili chciałabym złożyć gorące podziękowania za profesjonalne doradztwo, fachowość, miłą i serdeczną obsługę, od momentu pierwszego kontaktu z Paniami w dziale obsługi, Panem który wykonywał pomiary, do Panów montażystów.

MIROX opinia po montażu okien w Swarzędzu

W dniu dzisiejszym miał miejsce montaż zamówionych u Państwa okien na Oś. Raczyńskiego 20 w Swarzędzu. Bardzo serdecznie chciałem podziękować Państwu i ekipie bezpośrednio przeprowadzającej montaż okien. Bardzo rzadko się zdarza, aby pracownicy ( szczególnie w branży budowlanej ) byli tak dokładni, tak zaangażowani i tak profesjonalni. Montaż przeprowadzili perfekcyjnie, bardzo sprawnie, i pozostawili po sobie porządek. Dodatkowo dali się poznać jako osoby bardzo uprzejme i sympatyczne.

Podziękowania od Salvator

Podziękowania od Salvator

Nasza firma świadomie gospodaruje odpadami - wiemy jak ważny to temat nie tylko dla środowiska. Odpady produkcyjne w postaci wysokiej jakości plastiku przekazujemy tam gdzie pomoc jest bardzo potrzebna.

Wyrazy uznania dla ekipy montującej okna

Każda opinia na temat naszej firmy jest bardzo cenna. Szczególnie jednak miło nam odbierać podziękowania od naszych klientów, które są wyrazem naturalnego zadowolenia z naszych produktów oraz usług. Poniżej prezentujemy jedną z takich opini jaką ostatnio otrzymaliśmy.

Remont świetlicy w Stowarzyszeniu Przyjaciół Dzieci Niepełnosprawnych

Serdecznie dziękujemy firmie: MIROX Sp. z o.o. za życzliwość i wsparcie, dzięki którym mogliśmy wyremontować pomieszczenie. W tak trudnych czasach, kiedy na co dzień często spotykamy się z brakiem wrażliwości na drugiego człowieka, Państwa pomoc stanowi przykład godny do naśladowania.

MIROX okna pvc - sympatyczna i kompetentna obsługa

Chcieliśmy podziękować za sympatyczną i kompetentną obsługę oraz samą usługę, na wszystkich trzech etapach - pomiaru, przyjęcia zamówienia i wykonania- panowie wpadli, jak burza i jak burza wykonali- bez pustych przebiegów. Gratulacje dla firmy, taki zespół to skarb.