MIROX producent okien i drzwi Poznań

Żaluzje

Żaluzje poziome - standardowe

Żaluzje poziome - standardowe

Żaluzje wyposażone w mechanizm samohamujący. Podnoszenie żaluzji odbywa się za pomocą sznurka. Żaluzje wykonane są z taśmy aluminiowej o szerokości 16 lub 25 mm, lakierowanej proszkowo, dostępnej w wielu kolorach.

Żaluzje mogą być montowane: pomiędzy listwami przyszybowymi - w świetle szyby, na listwach przyszybowych, na ramie okna, przykręcane do ściany lub do sufitu. Żaluzje mogą być wyposażone w prowadzenie boczne (żyłka lub linka stalowa). To rozwiązanie stosuje się najczęściej na oknach uchylnych.

Żaluzje poziome - venus

Żaluzje poziome - venus

VENUS to żaluzje poziome z górną kasetką wyposażoną w mechanizm koralikowy. Górna kasetka jest dostępna w następujących kolorach: biały, beżowy, orzechowy, mahoń i złoty dąb, brąz, srebrny.

Boczne prowadzenie żyłkowe utrzymuje żaluzję przy szybie nawet przy uchylnym oknie: z taśmy 25 mm - 140 wzorów kolorystycznych, z taśmy 16 mm - 45 wzorów kolorystycznych.

Żaluzje poziome - drewniane

Żaluzje poziome - drewniane

Żaluzje wykonane są z listew drewnianych o szerokości 25 i 50 mm, dostępnych w różnych kolorach, na rynnie stalowej z osłoną drewnianą. Standardowo rynny, sznurki i drabinki wykonane są w kolorze zbliżonym do koloru drewna.Dopuszczalne są niewielkie różnice w odcieniach i strukturze drewna.

Żaluzje mogą być wykonane na drabinkach sznurkowych lub taśmowych. Żaluzje są wyposażone w mechanizm samohamujący.

Podnoszenie żaluzji odbywa się za pomocą sznurka, a obracanie lameli za pomocą pokrętła, umieszczonych po tej samej stronie żaluzji. Tylko w przypadku żaluzji w przedziale szerokości 45-62 cm pokrętło i sznurek umieszczone są po przeciwnych stronach.

Żaluzje MIROX Poznań
Żaluzje MIROX Poznań
Żaluzje MIROX Poznań