MIROX producent okien i drzwi Poznań

Zgłoszenie usługi serwisowej/reklamacji

Szanowni Państwo,

Dziękujemy za zaufanie i zakup produktów Fabryki Okien i Drzwi Mirox. Dokładamy wszelkich starań́, aby zawsze były one wytwarzane zgodnie z najwyższymi standardami. Jeżeli mimo to pojawiły się̨ powody do zastrzeżeń́, prosimy o wypełnienie poniższego  formularza podając jak najwięcej szczegółów, tak abyśmy mogli jak najszybciej odpowiedzieć na Państwa  zgłoszenie.


Prosimy o wypełnienie formularza. Pola oznaczone * są obowiązkowe:

Dokument
Dane do kontaktu w sprawie reklamacji
Adres zgłoszenia reklamacyjnego (adres montażu)
Reklamacja
Załączniki
Przyjmuję do wiadomości

Oświadczam, że przekazuje Państwu dane osobowe osoby fizycznej na potrzeby prowadzenia postępowania reklamacyjnego na podstawie zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku.

W przypadku nieuzasadnionego wezwania serwisu gwarancyjnego, tzn. takiego w którym serwisant nie stwierdził na miejscu błędu ze strony firmy MIROX, reklamujący zostanie obciążony kosztami dojazdu i ewentualnej naprawy.

W razie wezwania i przyjazdu serwisanta z firmy MIROX, na miejscu zgłoszonej reklamacji musi się znajdować osoba reprezentująca składającego reklamację w ramach ustaleń co do winy usterki i sposobów jej usunięcia.

W przypadku montażu uszkodzonego towaru, jest on przyjęty przez kupującego jako wolny od wad i nie może być reklamowany. Nie dotyczy to uszkodzeń szyb.

Graficzne pułapki CAPTCHA