MIROX producent okien i drzwi Poznań

Zgrzewy w oknach PVC - zobacz jak powstają

Nabywcy okien zdają się jednak oceniać jakość zgrzewów w oknach PVC nie tyle pod kątem wytrzymałości i technicznej doskonałości, co przede wszystkim pod kątem estetyki wykonania. Proces powstawania zgrzewu naroża  jest wysoce zautomatyzowany i w większości przypadków odbywa się bez udziału pracowników.

Wydaje się zatem, że proces estetycznej oceny powinien być dostosowany do procesów produkcyjnych. Zgrzew w oknie nie musi być wybitnym dziełem sztuki, za to w każdym przypadku musi być skutecznym połączeniem elementów tworzących konstrukcję okna lub drzwi.

Cały opis procesu może wydać się nieco skomplikowany, dlatego postanowiliśmy pokazać jak powstają nowoczesne zgrzewy Countour Line  w naszej fabryce w specjalnym filmie. Materiał powstał w dzięki uprzejmości poznańskiej firmy OKNOTEST , której dziękujemy za pomoc i współpracę.

jakość zgrzewów PVC, estetyka narożnika okna
Zobacz także: 

Okna PCV najwyższej jakości

Certyfikaty Autoryzacji Aluplast

Posiadamy certyfikat AUTORYZACJI wydany przez firmę ALUPLAST potwierdzający, że nasza fabryka MIROX jest uznanym producentem okien i drzwi z profili PVC w systemie aluplast i znajduje się na liście autoryzowanych producentów, a jej wyroby są zgodne z wytycznymi naszej technologii oraz obowiązującymi normami.