Oferta
/

DRZWI TARASOWE

Czym byłby dobry taras przez prowadzących do niego estetycznych i funkcjonalnych drzwi tarasowych? W naszym sklepie znajdziesz idealne drzwi na taras, przez które chętnie będziesz przechodzić, by zaczerpnąć świeżego powietrza, odpocząć i wypić kawę. Co ważne, takie drzwi mają też za zadanie wpuszczać światło oraz umożliwiać obserwację wnętrza domu. Z tego powodu pełnią one takie same funkcje co okna tarasowe – tym samym pojęcia te stosujemy zamiennie. Niezależnie od nazewnictwa, w naszej ofercie znajdziesz takie rozwiązanie, które będzie idealne na Twój taras, werandę lub ganek. Masz pytania lub wątpliwości? Napisz lub zadzwoń do nas – zawsze chętnie pomagamy!

DRZWI TARASOWE Pcv

DRZWI TARASOWE aluminiowe

Klasyczne drzwi tarasowe z PVC

Drzwi balkonowe – tarasowe otwierane w standardowy sposób to wciąż popularne i pełne zalet rozwiązanie. Otwiera się je z użyciem pojedynczej klamki oraz dźwigni. Wyróżnia się drzwi ze słupkiem stałym lub ruchomym. Czym jest owy słupek? To nic innego niż przegroda między skrzydłami. Przy słupku stałym jest on trwale umiejscowiony w środku ościeżnicy, natomiast słupek ruchomy jest częścią jednego ze skrzydeł i porusza się wraz z nimi przy otwieraniu i zamykaniu. Ten ostatni wariant daje więcej miejsca i jest polecany jeśli planujesz wynosić większe obiekty, np. fotele na taras. Klasyczne drzwi tarasowe z oknem najlepiej sprawdzają się na niewielkich tarasach, używanie większych i rozbudowanych elementów drzwi jest tu bowiem utrudnione.

Drzwi wejściowe do domu jednorodzinnego
Drzwi unoszono-przesuwne PSK

Klasyczne drzwi unoszono-przesuwne PSK

Drzwi tarasowe przesuwne to bardzo popularne rozwiązanie na średnich i większych tarasach. Dlaczego tak jest? Konstrukcje szynowe pozwalają na używanie większych elementów – ich przesuwanie jest o wiele łatwiejsze niż przy drzwiach klasycznych. Drzwi balkonowe przesuwne są niezwykle wygodne w użyciu i ciche, nie wymagają złożonej konserwacji, utrzymują ciepło na całej swej powierzchni. Dostępne w naszej ofercie okno tarasowe przesuwne składa się z elementu stałego, na który z użyciem szyn i okucia nakłada się element ruchomy. Lekkość i łatwość otwierania, jakie cechuje takie okno przesuwne, sprawiają, że można je obsługiwać z użyciem pojedynczej klamki bez większego wysiłku. Nasze okna tarasowe przesuwne mają klasyczny próg, który zobaczymy w innych typach drzwi tarasowych. Okno przesuwne tarasowe ze względu na oś swojego ruchu równolegle do progu i ścian pozwala na sporą oszczędność wolnej przestrzeni na tarasie, jak i wewnątrz mieszkania.

Drzwi unoszono-przesuwne - system HST z PVC

Jesteś właścicielem rozległego tarasu i szukasz drzwi o dużych gabarytach, a jednocześnie bardzo prostych do otwierania? Drzwi unoszono-przesuwne to dla Ciebie najlepszy wybór. Stworzyliśmy drzwi, których skrzydła mogą osiągnąć szerokość nawet 3 m, a mimo to nasze specjalne mechanizmy okuciowe sprawiają, że potrzeba minimum siły do przesunięcia całości.

Drzwi unoszono-przesuwne HST

W systemie HST przesuwne drzwi tarasowe nie posiadają wysokiego progu tak jak inne systemy przesuwne. Drzwi balkonowe tego rodzaju mają natomiast próg o specjalnej konstrukcji występujący w jednym z 3 wariantów do wyboru:

  • Basic – wykonany niemal w całości z aluminium, z pojedynczym elementem z PVC-U po stronie wewnętrznej.
  • Standard – podobna do wersji Basic konstrukcja z dodatkową poliamidową przekładką termiczną oddzielającą elementy aluminiowe.
  • Premium – wykonany w całości z tworzywa sztucznego wzmacnianego włóknem szklanym GFK oraz wypełnieniem wszystkich komór pianą PU.

Powstałe w ten sposób okno balkonowe przesuwne jest zatem łatwe w użytkowaniu, oszczędza przestrzeń, zachowuje świetny współczynnik przenikania ciepła i prezentuje się wspaniale w każdym niemal domu.

Drzwi przesuwne tarasowe HST można łatwo dopasować do własnych preferencji dzięki ich modułowej budowie – wystarczy wybrać jedną z konfiguracji parametrów cieplnych i dobrać układ skrzydeł, części nieotwieranych i innych elementów. Dzięki takiemu podejściu, Twoje drzwi zewnętrzne przesuwne nie muszą mieć jednej, z góry ustalonej formy, będą za to idealnie pasować do Twojego tarasu. Jesteśmy dumni mogąc przedstawić Ci jeden z naszych flagowych produktów. Drzwi przesuwne na taras HST 85 mm zostały nagrodzone Złotym Medalem BUDMA 2015 Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Drzwi przesuwne aluplast smart-slide

Drzwi przesuwne zewnętrzne balkonowe smart-slide to nowoczesna linia produktów wyposażonych w system przesuwny. Ich cechą szczególną jest niezwykła lekkość i prostota otwierania i zamykania całego okna przy zachowaniu maksimum szczelności. Tego rodzaju okna balkonowe przesuwne stworzą wygodne przejście na taras lub do ogrodu, a dzięki efektownym przeszkleniom rozświetlą twój salon, jadalnię lub sypialnię.

Drzwi tarasowe smart-slide
Drzwi tarasowe aluminiowe

Drzwi i okna przesuwne tarasowe z aluminium

Drzwi aluminiowe także mogą być ciekawą propozycją na taras. Proponujemy zarówno modele klasycznie otwierane, przesuwne okno balkonowe, jak i specjalne drzwi harmonijkowe. Wszystkie wyróżniają się doskonałą lekkością przy jednoczesnych świetnych właściwościach termicznych, w tym możliwości stosowania termoizolacji.

Okna aluminiowe na taras są również bardzo wytrzymałe i szczelne – pod względem czynników pogodowych jak silne wiatry i deszcze, ale też ze względu na uszkodzenia mechaniczne – przypadkowe lub celowe, dokonywane przez włamywaczy. Takie wyposażone w odpowiednie szyby i okucia okna przesuwne mogą zatem z powodzeniem służyć jako szyby antywłamaniowe. Zadbaj o komfort i dobre samopoczucie domowników i spędzaj z nimi czas na dobrze wyposażonym tarasie!

Twoje nowe, funkcjonalne drzwi na taras

Taras, weranda, ganek, wejście do ogrodu – wszystkie wymagają funkcjonalnego oddzielenia od reszty domu w postaci odpowiednich drzwi. Nasze drzwi tarasowe pozwalają na naturalne doświetlenie wnętrza światłem słonecznym, są łatwe w użyciu i będą służyć Ci latami.

Chcemy nie tylko zaproponować Ci najlepsze rozwiązania z zakresu okien i drzwi, ale także pomóc Ci wyborze i odpowiedzieć na Twoje wszelkie pytania i wątpliwości! Proponujemy bezpłatne pomiary i wycenę, dokonujemy sprawnego transportu i montażu, a w razie konieczności – także serwisu. Chętnie podzielimy się doświadczeniem, gdyż jesteśmy świadomi, że wybór drzwi na taras może być niełatwe dla osoby nieobeznanej w tym temacie. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą pełną ofertą!

Drzwi na taras

Wybierz spośród pełnej gamy okien PCV i okien aluminiowych. Masz nieograniczone możliwości indywidualnej konfiguracji przeszkleń, wykończenia powierzchni profili czy wyposażenia w specjalne akcesoria. 

Wybierz spośród pełnej gamy produktów osłonowych takie, które najlepiej odpowiadają na twoje potrzeby. Tradycyjne rolety zewnętrzne można zamontować niezależnie od tego, czy remontujesz czy dopiero budujesz swój dom. 

Spójne ze stolarką okienną systemy drzwiowe gwarantują nie tylko doskonałe dopasowanie do aranżacji elewacji, ale przede wszystkim bezpieczeństwo, dzięki zastosowaniu komponentów utrudniających włamanie.

Wybierz spośród kompleksowej oferty bram garażowych w pełni dopasowanych kolorystycznie do wybranych okien.

zOBACZ TAKŻE