Oferta /

BRAMY GARAŻOWE

Bramy garażowe dostępne w naszej firmie z łatwością spełnią oczekiwania klientów oczekujących od tych produktów nie tylko funkcjonalności, ale także estetyki. Nasza oferta obejmuje najpopularniejsze bramy segmentowe o wysokiej trwałości, różniące się pomiędzy sobą przetłoczeniem oraz kolorystyką. Wszystkie łączy jednak ponadprzeciętne bezpieczeństwo eksploatacji, wieloletnia trwałość i innowacyjność. Odkryj szeroką gamę bram garażowych, które nie tylko zabezpieczą Twój pojazd, ale także dodadzą elegancji i wartości estetycznej otoczeniu.

Dobra brama garażowa – czyli jaka?

Nasza firma, jako wiodący na rynku producent bram garażowych, cechuje się przede wszystkim przywiązaniem do jakości. Od lat dopracowujemy nasze produkty, starając się, aby spełniły wszelkie oczekiwania współczesnych klientów – również takie, których spełnienie wymaga od nas ogromnej wiedzy. Dlatego też wieloletnie doświadczenie, zbudowane od podstaw know-how oraz współpraca z renomowanymi producentami pozwala nam oferować bramy garażowe, które nie mają sobie równych. Cechuje je:

  • odporność na warunki atmosferyczne – nasze bramy garażowe na wymiar zostały zaprojektowane przez naszych inżynierów i techników w taki sposób, aby stawić czoła różnorodnym warunkom atmosferycznym. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów są one odporne na działanie deszczu, śniegu, promieni UV oraz innych czynników atmosferycznych, które mogą działać destrukcyjnie bez prawidłowego zabezpieczenia powierzchni. To gwarantuje długotrwałą funkcjonalność i estetykę;
  • precyzyjne odwzorowanie wszelkich wymiarów zewnętrznych – dbamy o perfekcyjne dopasowanie naszych bram do indywidualnych wymiarów, zwracając uwagę na milimetrowe różnice. Precyzyjne odwzorowanie każdego detalu sprawia, że bramy nie tylko doskonale chronią wnętrze garażu, ale także harmonijnie komponują się z architekturą otoczenia, a przy tym także są łatwe w montażu. Nasze bramy do garażu to gwarancja ich zgodności z zamówieniem;
  • wysoka jakość zastosowanych mechanizmów – nasze bramy wyposażone są w najnowocześniejsze mechanizmy, gwarantujące płynne i ciche otwieranie oraz zamykanie. Dzięki temu nasze nowoczesne bramy garażowe są komfortowe w codziennej eksploatacji, nie irytują natężeniem dźwięku oraz zbyt wolnym procesem zamykania i otwierania;
  • nieskazitelne wykończenie widocznych paneli warstwowych – zwracamy baczną uwagę na wygląd bramy garażowej, śledząc trendy i obserwując rynek. Panele są starannie wykończone wybranym przez klienta dekorem. Takie rozwiązanie nie tylko dodaje elegancji, ale także sprawia, że bramy doskonale wpisują się w estetykę otoczenia;
  • bezpieczeństwo użytkowania – każda brama garażowa z montażem jest zapewnieniem maksymalnego poziomu bezpieczeństwa dla użytkowników. Zabezpieczenia paneli zapobiegają przytrzaśnięciu palców, a uszczelki w miejscu styku paneli zapewniają bezpieczne użytkowanie bramy. Sprężyny skrętne są z kolei niezawodnym mechanizmem, wyposażonym w system chroniący przed niekontrolowanym opadnięciem płaszcza bramy.

Segmentowe bramy garażowe – uniwersalne rozwiązanie do każdego domu

Brama segmentowa stanowi doskonałe rozwiązanie z kilku kluczowych powodów. Przede wszystkim jej konstrukcja jest oparta na pojedynczych i działających niezależnie od siebie segmentach, co umożliwia płynne otwieranie i zamykanie. W rezultacie proces korzystania z garażu staje się szybszy i bardziej efektywny, gdyż brama znajduje się zawsze w bryle budynku i nie zajmuje przestrzeni przed nim. Ma to szczególnie duże znaczenie wszędzie tam, gdzie bramy uchylne są niemożliwe do zastosowania z uwagi na brak odpowiedniej ilości wolnego miejsca. Ponadto brama nie zmniejsza ilości także wewnątrz garażu, gdyż zwija się pod sufitem płynnie aż do jej całkowitego otwarcia.

Co więcej, nasze bramy segmentowe charakteryzuje znakomity współczynnik przenikania ciepła oraz redukcji dźwięków (izolacja akustyczna). Pojedyncze panele składające się z osobnych segmentów po zamknięciu tworzą solidną barierę, redukującą utratę ciepła w okresie zimowym i natężenie dźwięku dochodzącego np. z ruchliwej ulicy.

Ta kombinacja funkcjonalności, estetyki oraz efektywności energetycznej czyni bramy segmentowe naszej firmy atrakcyjnym wyborem dla osób poszukujących nowoczesnych, wydajnych rozwiązań do zabezpieczenia swojego garażu.

Brama do garażu – dopasuj ją do elewacji swojego domu

Jako czołowa firma na rynku zapewniamy możliwość pełnej personalizacji każdej zamówionej bramy, aby idealnie dopasować ją do charakteru i elewacji danego domu – niezależnie od tego, czy jest utrzymany w stylu nowoczesnym, czy może retro. Oferujemy szeroki wachlarz opcji personalizacji. Możesz dokonać wyboru koloru i zdecydować się na ulubiony rodzaj przetłoczeń. W ten sposób umożliwiamy naszym klientom stworzenie takiej bramy, która będzie stanowić harmonijną część architektonicznego wyrazu każdej nieruchomości.

Przetłoczenia

  • Panele z przetłoczeniem niskim – pierwszym dostępnym rodzajem przetłoczeń są niskie (gęste) wzory, które charakteryzują się precyzyjnym rozmieszczeniem mniejszych przetłoczeń poziomych na powierzchni paneli. Ten rodzaj przetłoczeń nadaje bramie elegancki, subtelny wygląd, tworząc jednolitą, choć wzorzystą strukturę.
  • Panele gładkie (bez przetłoczeń) – kolejnym wyborem są gładkie panele, pozbawione przetłoczeń. Nadają one bramie segmentowej nowoczesny i minimalistyczny charakter, idealny dla tych, którzy preferują prostotę formy i chcą zachować czystość estetyki garażu.
  • Panele z przetłoczeniem wysokim – cechujące się rzadkim rozmieszczeniem większych elementów dekoracyjnych na powierzchni paneli. Ten rodzaj przetłoczeń nadaje bramie segmentowej charakterystyczny, arystokratyczny wygląd, dodając jej unikalności i elegancji.

Kolor i rodzaje struktur

  • Dzięki szerokiej palecie dostępnych odcieni i struktur nasi klienci mają możliwość wyboru bramy, która będzie idealnie współgrać z kolorystyką ich elewacji, a także z ogólnym stylem architektonicznym ich domu. Bez względu na to, czy preferują subtelne odcienie, nowoczesne zestawienia czy klasyczne barwy.

Bramy segmentowe – izolacja cieplna najwyższej klasy

Każde skrzydło zostanie wykonane z paneli stalowych o grubości 40 mm, zawierających bezfreonową piankę poliuretanową. To kosztowne rozwiązanie typu premium przekłada się na doskonałą izolację termiczną o współczynniku Uk = 1,07 W/m²K. Nasza brama stanowi skuteczną barierę dla niekontrolowanej ucieczki ciepła, gdyż likwiduje mostki termiczne.

Ponadto zastosowaliśmy dodatkową uszczelkę obwodową, która obejmuje cały obwód bramy oraz obszary pomiędzy dolnym panelem a podłożem i górnym panelem a nadprożem, co zapewnia maksymalną szczelność. Konstrukcja nośna bramy wykonana z ocynkowanych elementów stalowych zapewnia jej stabilność i wydłużony czas codziennej eksploatacji.

Garażowe bramy segmentowe? Nie szukaj dalej!

Każda ciepła brama garażowa dostępna w naszej ofercie jest odpowiedzią na rosnące oczekiwania klientów. Wszystkie modele są trwałe, mocne i wydajne, wyprodukowane z najwyższej klasy tworzyw i dostępne na zamówienie. Chętnie wykonamy ją także dla Ciebie, dlatego skontaktuj się z nami i sprecyzuj swoje zamówienie.

Rodzaje przetłoczeń bram

panele z przetłoczeniem niskim
panele gładkie (bez przetłoczeń)
panele z przetłoczeniem wysokim

Design

DO POBRANIA

zOBACZ TAKŻE

Kompleksowa obsługa

Montaż okien i drzwi

Prawidłowo wykonany montaż to kluczowa sprawa, aby okna i drzwi dobrze spełniały swoją funkcję, czyli były szczelną i stabilną przegrodą pozbawioną mostków cieplnych, przez które ucieka cenna energia. Nasze fachowe ekipy oferują instalację w oparciu o różne technologie i standardy. Sprawdź, które z nich spełnią Twoje oczekiwania.