Oferta /

ROLETY ZEWNĘTRZNE

W naszej firmie dostępne różnorodne rozwiązania idealnie dostosowane do Twojego domu, w tym rolety zewnętrzne: podtynkowe, nakładane (naokienne) oraz natynkowe. Wszystkie są dostosowane do odmiennych potrzeb i preferencji naszych klientów, charakteryzuje je wysoka jakość wykonania oraz innowacyjnymi funkcjonalności, zapewniające nie tylko ochronę przed promieniami słonecznymi, ale również dodatkowe korzyści estetyczne i termiczne.

Rolety podtynkowe

rolety nakładane

rolety natynkowe

Rolety zewnętrzne – rodzaje dostępne w Mirox

Naszym klientom proponujemy trzy główne rodzaje rolet zewnętrznych dostosowanych do różnorodnych oczekiwań i preferencji klientów. Wszystkie łączą w sobie funkcjonalność, trwałość oraz estetykę, dostarczając kompleksowe rozwiązania dla potrzeb naszych klientów, różni je natomiast sposób montażu.

ROLETY PODTYNKOWE

Perfekcyjne połączenie stylu i funkcjonalności –

dwóch aspektów tak potrzebnych w obecnych czasach. To rolety zewnętrzne na okna dedykowane przede wszystkim do budownictwa pasywnego, mające kluczowe znaczenie dla komfortu cieplnego. Montaż rolet zewnętrznych w nadprożu zapewnia nie tylko dyskretny wygląd, ale także zapobiega stratom ciepła poprzez zastosowanie szczelnej izolacji. W ten sposób udało nam się zapobiec powstaniu mostków termicznych i pozytywnie wpłynąć na komfort akustyczny. Wszystko po to, aby maksymalizować Twoją wygodę na co dzień. Rolety podtynkowe, dyskretnie schowane w konstrukcji budynku, stanowią doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy cenią elegancję i minimalistyczny design.

ROLETY NAKŁADANE

Wszystkie okna dobrze współpracują z roletami nakładanymi wyprodukowanymi przez naszą firmę – są bowiem instalowane wraz z nimi. Nakładane rolety zewnętrzne na wymiar stanowią idealne rozwiązanie zarówno do nowych budynków, jak i w trakcie termomodernizacji obiektów już istniejących za sprawą innowacyjnej metody montażu. Naokienne rolety balkonowe zewnętrzne nadają każdemu budynkowi niepowtarzalny urok, tworząc harmonijne połączenie praktyczności i estetyki, bez nadmiernej ilości prac budowlanych. Rolety nakładane, umieszczone na zewnątrz okna, charakteryzują się prostotą montażu, będąc praktycznym wyborem dla osób poszukujących efektywnego zacienienia pomieszczeń.

ROLETY ZEWNĘTRZNE NATYNKOWE (adaptacyjne)

Natynkowe rolety elektryczne zewnętrzne można bezproblemowo zamontować nawet po zakończeniu procesu wykończenia, co stanowi duży ukłon w stronę łatwości ich instalacji. Ten system montażu jest niezwykle elastyczny, idealnie dopasowuje się do istniejących warunków i oferuje wiele możliwości na praktycznie każdym etapie stawiania nowego obiektu lub jego modernizacji, co sprawia, że tego rodzaju rolety natynkowe są bardzo funkcjonalne.

Czym charakteryzują się wszystkie rolety okienne zewnętrzne dostępne w naszej firmie?

Wszystkie rolety zewnętrzne elektryczne oferowane przez naszą firmę wyróżniają się szeregiem istotnych cech, dzięki którym są nie tylko praktycznym, ale także trwałym i bezpiecznym rozwiązaniem dla naszych klientów.

 • Trwałość – nasze rolety zewnętrzne przeciwsłoneczne charakteryzują się solidną konstrukcją i wysoką jakością zastosowanych materiałów, co przekłada się na ich wieloletnią trwałość. Odpowiednio dobrane komponenty gwarantują, że rolety utrzymają swoje właściwości funkcjonalne przez długi okres użytkowania.
 • Odporność na warunki atmosferyczne – zastosowanie wytrzymałych materiałów sprawia, że rolety antywłamaniowe zewnętrzne i standardowe są odporne na różnorodne warunki atmosferyczne, takie jak deszcz, śnieg, czy intensywne nasłonecznienie UV. Dzięki temu osłony zewnętrzne utrzymują swoje właściwości estetyczne i funkcjonalne niezależnie od panujących warunków.
 • Płynność działania – wszystkie nasze rolety tarasowe zewnętrzne charakteryzują się płynnym i bezproblemowym, bezusterkowym mechanizmem działania. Dzięki temu użytkowanie jest nie tylko komfortowe, ale także pozbawione uciążliwości, związanych z ewentualnymi zakleszczeniami czy oporem podczas regulacji.
 • Bezpieczeństwo eksploatacji – nasze rolety zewnętrzne używane w domach jednorodzinnych i wielorodzinnych są również w pełni bezpieczne. Poszczególne modele, zależnie od konfiguracji, mogą zostać wyposażone w zabezpieczenia, które eliminują ryzyko przytrzaśnięcia palców czy ewentualnych awarii mechanicznych. To zapewnia spokojne i bezpieczne korzystanie z naszych produktów.
 • Adekwatna do jakości cena zakupu – nasza oferta cenowa jest adekwatna do jakości oferowanych rolet. Dbamy o to, aby nasi klienci otrzymywali wysoką jakość produktów w proporcjonalnej relacji do ceny zakupu. Oferujemy konkurencyjne ceny, zachowując jednocześnie najwyższe standardy jakości. Dzięki temu każda roleta zewnętrzna spełnia oczekiwania i nie nadwyręża budżetu.

Rolety na okna – dla nas styl ma znaczenie

Przywiązujemy ogromną wagę nie tylko do jakości, ale także do estetyki, zdając sobie sprawę z tego, że styl odgrywa kluczową rolę w kształtowaniu wyglądu całego budynku. Oferujemy klientom nie tylko różnorodne barwy, ale także możliwość dostosowania rolet do konkretnego odcienia elewacji budynku. Dzięki temu nasze nowoczesne rolety zewnętrzne przeciwwłamaniowe stają się integralną częścią architektury, współgrając z charakterem i stylem każdej nieruchomości.

Różnorodność barw, odcieni oraz wykończeń pozwala naszym klientom wybrać rolety, które dobrze wpiszą się w ich indywidualny gust i preferencje estetyczne. 

 • Ciemne rolety sprawdzą się najlepiej w nowoczesnych aranżacjach, futurystycznych obiektach i budynkach zaprojektowanych modernistycznie.
 • Rolety przypominające naturalne drewno doskonale dopełnią stylistykę pałacową, świetnie komponują się również z klasycznymi budynkami. Są najbardziej uniwersalne.
 • Rolety w nietypowych odcieniach sprawdzą się najlepiej wszędzie tam, gdzie ich barwa ma szczególnie duże znaczenie. Mogą wówczas służyć jako ciekawy akcent kolorystyczny lub wprost odwrotnie, jako nawiązanie do nietuzinkowego koloru dachu czy elementów architektury ogrodowej.

Dlaczego warto mieć rolety zewnętrzne balkonowe z firmy Mirox?

Rolety fasadowe zewnętrzne mają mnóstwo zalet, przez które stanowią doskonałe rozwiązanie w większości nowych i modernizowanych budynków.

 • Ochrona przed promieniami słonecznymi – rolety zewnętrzne skutecznie redukują ilość wpadającego światła słonecznego do wnętrza pomieszczeń, zapewniając komfortowe warunki we wnętrzu oraz ochronę przed zbyt intensywnym nasłonecznieniem.
 • Regulacja temperatury w pomieszczeniach – dzięki właściwościom izolacyjnym, roleta okienna zewnętrzna pomaga w utrzymaniu optymalnej temperatury wewnątrz budynku, zarówno latem, jak i zimą. To z kolei przekłada się na oszczędność energii i obniżenie kosztów ogrzewania lub chłodzenia.
 • Ochrona prywatności – rolety pełnią funkcję osłony, zabezpieczając przed niepożądanym wglądem do pomieszczeń z zewnątrz. Dzięki nim można swobodnie korzystać z prywatności wewnątrz domu czy biura.
 • Zabezpieczenie przed intruzami – solidna konstrukcja rolet zewnętrznych stanowi dodatkową barierę ochronną przed próbami włamania. W zamkniętej pozycji nasze rolety zewnętrzne na balkon przeciwwłamaniowe utrudniają dostęp do pomieszczeń, zwiększając poziom bezpieczeństwa.
 • Redukcja hałasu – rolety żaluzje zewnętrzne i standardowe skutecznie absorbują dźwięki z zewnątrz, co przyczynia się do stworzenia spokojnego i cichego środowiska wewnątrz budynku.

 

Chętnie przeprowadzimy Cię przez cały proces zakupowy, dlatego skontaktuj się z nami i złóż zamówienie na wymarzone zewnętrzne rolety już dziś!

DO POBRANIA

zobacz także

Kompleksowa obsługa

Montaż okien i drzwi

Prawidłowo wykonany montaż to kluczowa sprawa, aby okna i drzwi dobrze spełniały swoją funkcję, czyli były szczelną i stabilną przegrodą pozbawioną mostków cieplnych, przez które ucieka cenna energia. Nasze fachowe ekipy oferują instalację w oparciu o różne technologie i standardy. Sprawdź, które z nich spełnią Twoje oczekiwania.