Oferta /

Duże przeszklenia w domu gwarantują doskonałe doświetlenie pomieszczeń. Komfort i wyjątkowy design w architekturze otwartej na otoczenie  wymaga zastosowania specjalnych rozwiązań. Systemy drzwi przesuwnych z aluminium to swoboda konstrukcyjna, która umożliwia tworzenie wysokich i lekkich zabudowań. Zobacz wszystkie możliwości i wybierz dla siebie najlepsze.

Drzwi przesuwne z niskim progiem HS

Drzwi podnoszono-przesuwne wyprodukowane w oparciu o system profili aluminiowych MB-77HS Aluprof, są idealną propozycją jako zabudowa łącząca wnętrze ze środowiskiem zewnętrznym.

Drzwi przesuwne
SLIDE

Drzwi produkowane na bazie systemu MB-59 Slide Aluprof to wysokie przesuwne przeszklenia o wyjątkowej sztywności i stabilności konstrukcji. Doskonałe do domów z tarasami i wyjściem do ogrodu.

Drzwi Przesuwne ukryte w ścianie

Drzwi ukryte w ścianie o otwarciu całkowicie likwidują granicę pomiędzy częścią mieszkalną domu a zewnętrznym tarasem lub ogrodem. Wykonane w oparciu o system MB-59 SLIDE GALANDAGE Aluprof.

Drzwi
harmonijkowe

Składane drzwi przesuwne to maksymalne otwarcie i niczym nie ograniczony widok. Świetnie sprawdzi się w wielu sytuacjach. Drzwi wykonywane są w oparciu o system profili aluminiwych MB-86 Fold Line HD Aluprof.

Kompleksowa obsługa

Montaż okien i drzwi

Prawidłowo wykonany montaż to kluczowa sprawa, aby okna dobrze spełniały swoją funkcję, czyli były szczelną i stabilną przegrodą pozbawioną mostków cieplnych, przez które ucieka cenna energia. Nasze fachowe ekipy oferują instalację w oparciu o różne technologie i standardy. Sprawdź, które z nich spełnią Twoje oczekiwania.

zobacz także