Oferta
/
/

Drzwi tarasowe PCV

Ogrom naturalnego światła i funkcjonalne połączenie wnętrza twojego domu z ogrodem, czy tarasem można uzyskać przy zastosowaniu bardzo różnych rodzajów drzwi. Wygodne i nowoczesne drzwi przesuwne, z możliwością ogromnych przesuwanych skrzydeł, czy tradycyjne rozwierno-uchylne, które świetnie sprawdzą się w kążdych warunkach? Zobacz wszystkie możliwości i wybierz dla siebie najlepsze.

Drzwi przesuwne z niskim progiem HST

Drzwi tarasowe HST 85 mm to rozwiązanie okienne, które sprawi, że Twój wymarzony dom będzie przepełniony światłem, wolny od barier architektonicznych i bliski otaczającej naturze.

Drzwi przesuwne
SMART SLIDE

Najnowsza alternatywa w systemach przesuwnych. Bardzo dobre wyniki w zakresie badań przepuszczalności powietrza, wytrzymałości na napór wiatru i wodoszczelności.

Drzwi uchylno-przesuwne PSK

Drzwi tarasowe odstawno-przesuwne Patio (typu PSK) to ekonomiczne rozwiązanie, które najlepiej sprawdzi się w niewielkich wejściach tarasowych.

Drzwi otwierane tradycyjne

Tradycyjnie otwierane drzwi tarasowe rozwierno-uchylne, od lat stosowane w budownictwie wielo- i jednorodzinnym.

Kompleksowa obsługa

Montaż okien i drzwi

Prawidłowo wykonany montaż to kluczowa sprawa, aby okna dobrze spełniały swoją funkcję, czyli były szczelną i stabilną przegrodą pozbawioną mostków cieplnych, przez które ucieka cenna energia. Nasze fachowe ekipy oferują instalację w oparciu o różne technologie i standardy. Sprawdź, które z nich spełnią Twoje oczekiwania.

zobacz także