Oferta /

nawiewniki

Nawiewniki okienne to specjalne elementy montowane na ramach okien lub w świetle szyby, które umożliwiają kontrolowany przepływ powietrza między wnętrzem a otoczeniem. Ich głównym zadaniem jest zapewnienie właściwej wentylacji w pomieszczeniach, a także równomiernego rozprowadzania świeżego powietrza. Nawiewniki pozwalają na uniknięcie zjawiska skraplania pary wodnej na szybach oraz nadmiernego nagrzewania się pomieszczeń. Są dostępne w różnych typach i rozmiarach, co umożliwia dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb i stylu aranżacji wnętrza.

NAWIEWNIK HIGROSTEROWANY

NAWIEWNIK HIGROSTEROWANY EMM HIGRO jest najbardziej popularnym nawiewnikiem z oferty AERECO. Automatycznie reguluje ilość dostarczanego powietrza w zależności od poziomu wilgotności względnej w pomieszczeniu. Posiada również możliwość ręcznego przymknięcia. Charakteryzuje się podwyższonym wskaźnikiem tłumienia akustycznego do 40 dB przy nawiewniku zamkniętym.

NAWIEWNIK ANTYSMOGOWY

OKNA ANTYSMOGOWE MIROX posiadają zainstalowany fabrycznie nawiewnik URBINO TRDn, który filtruje wszystko to, czego nie chcesz mieć w swoim domu. URBINO filtruje 100% powietrza, które przedostaje się do wnętrza, zatrzymując do 99% cząstek pyłu zawieszonego PM10 i do 80% cząstek PM2.5. a także szkodliwe pyły, alergeny i roztocza. OKNA MIROX z nawiewnikiem URBINO posiadają również tłumik akustyczny, który skutecznie zatrzymuje dźwięki nawet do 48 dB w stanie zamkniętym. Chronią w ten sposób dom przed uciążliwymi hałasami pochodzenia zewnętrznego. Oznacza to, ze jest w stanie zmniejszyć poziom natężenia dźwięku ruchu ulicznego o ponad połowę!

NAWIEWNIK CIŚNIENIOWY

Ventair TRDn to najczęściej wybierany w Europie nawiewnik sterowany różnicą ciśnień. Za sterowanie odpowiada aerodynamiczny płat aluminiowy, który pod wpływem nawiewanego powietrza unosi się lub opada, regulując wielkość przepływu. Właśnie to rozwiązanie zapewnia stały strumień powietrza bez względu na warunki atmosferyczne. Mimo niewielkich rozmiarów Ventair TRDn wyróżnia się bardzo dobrym tłumieniem akustycznym, aż do 40 dB w stanie zamkniętym. Regulator umożliwia również sterowanie manualne. W dowolnej chwili możesz zmniejszyć lub zwiększyć strumień powietrza, dostosowując go do swoich potrzeb.

zOBACZ TAKŻE

Kompleksowa obsługa

Montaż okien i drzwi

Prawidłowo wykonany montaż to kluczowa sprawa, aby okna i drzwi dobrze spełniały swoją funkcję, czyli były szczelną i stabilną przegrodą pozbawioną mostków cieplnych, przez które ucieka cenna energia. Nasze fachowe ekipy oferują instalację w oparciu o różne technologie i standardy. Sprawdź, które z nich spełnią Twoje oczekiwania.