Oferta
/
/

okucia okienne

Okucia okienne to ważny element każdego okna, gwarantujący jego prawidłowe funkcjonowanie, bezpieczeństwo oraz długotrwałość użytkowania. Mimo niewielkiej budowy i pozornie nieskomplikowanej konstrukcji zapewniają bowiem płynne otwieranie, zamykanie oraz szczelność okien, wpływając tym samym na komfort i energetyczną efektywność domu. Wybierając wysokiej jakości okucia okna, inwestujemy w ich trwałość i niezawodność na lata. Przejrzyj wszystkie dostępne akcesoria i złóż zamówienie już dziś!

Jakie oferujemy okucia do okien plastikowych?

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór różnorodnych okuć, precyzyjnie opisanych, podzielonych na podkategorie i sfotografowanych. Wszystkie produkty, które nie tylko podnoszą funkcjonalność i bezpieczeństwo, wpływają na komfort użytkowania, dlatego tym bardziej zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi wariantami dostępnymi w naszym asortymencie.

ZATRZASKI BALKONOWE

– tego typu okucie drzwi balkonowych zapewnia możliwość zatrzaśnięcia okna od strony zewnętrznej. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które często korzystają z balkonu lub tarasu i chcą móc zamknąć za sobą drzwi.

OGRANICZNIKI ROZWARCIA

– to okucia drzwi balkonowych, które są nieocenionym dodatkiem pozwalającym na bezpieczne częściowe uchylanie okien, zapobiegając ich przypadkowemu całkowitemu otwarciu przez dzieci lub silny wiatr.

OBNIŻONE KLAMKI

– zapewniają wygodniejszy dostęp i obsługę skrzydła okiennego, szczególnie w miejscach, gdzie standardowo zamontowane klamki mogą być niewygodne w użyciu z uwagi na ich zbyt wysoki montaż.

UKRYTE ZAWIASY

– nie tylko poprawiają estetykę okna, eliminując widoczne elementy montażowe, ale także zwiększają bezpieczeństwo, utrudniając ingerencję z zewnątrz.

OKUCIA Z FUNKCJĄ BEZPIECZNEGO WIETRZENIA

– to okucia do okien PCV uchylnych, które umożliwiają stały dopływ świeżego powietrza bez konieczności całkowitego otwierania okna. Rozwiązanie to stanowi najlepsze wyjście zarówno podczas nieobecności domowników, jak i w nocy, redukując ryzyko włamania oraz wejścia do wnętrza insektów czy szkodników.

OKUCIA DO DUŻYCH OKIEN

– to okucia do drzwi balkonowych plastikowych, które są specjalnie zaprojektowane w taki sposób, aby wytrzymać większe obciążenia spowodowane naporem dużych, masywnych skrzydeł wyposażonych w coraz cięższe tafle szkła.

ZACZEPY ANTYWYWAŻENIOWE

– znacznie zwiększają poziom bezpieczeństwa, uniemożliwiając nieautoryzowane otwarcie okna poprzez jego wyważenie. To zaczepy okienne, które każdy powinien traktować w swoim domu priorytetowo.

KONTAKTRONY

– czyli czujniki magnetyczne, są niezbędne w systemach alarmowych, informując o nieautoryzowanym otwarciu okna lub drzwi. Mimo że takie okucie okienne nie chroni przed samym włamaniem, to informuje o jego wystąpieniu.

BLOKADA ZŁEGO POŁOŻENIA KLAMKI

– to zabezpieczające okucie do okna zapobiega przypadkowemu pozostawieniu okna w niebezpiecznym ustawieniu, które może prowadzić do uszkodzeń okucia lub okna przy silnym wietrze.

Wszystkie dostępne okucia do okien PCV i okien aluminiowych mają zatem ogromne znaczenie dla każdego, kto chce w jakimś stopniu zabezpieczyć swoje okno lub zwiększyć komfort jego użytkowania.

Okucia okienne Mirox.pl – precyzja wykonania

Jakość wykonania okuć do okien ma kluczowe znaczenie dla całkowitej funkcjonalności i trwałości stolarki. Doskonale o tym wiemy jako Mirox.pl, dlatego w naszej ofercie znajdziesz między innymi okucia do drzwi balkonowych uchylnych, które charakteryzują się wyjątkową precyzją wykonania, co bezpośrednio przekłada się na płynne działanie okien przez wiele lat.

Precyzja ta wpływa nie tylko na łatwość otwierania i zamykania okna, ale również na jego szczelność i bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii oraz wysokiej klasy materiałów wszystkie nasze okucia gwarantują optymalne dopasowanie do ram okiennych, co jest niezbędne dla zapewnienia maksymalnej efektywności termicznej i akustycznej.

ZOBACZ, JAK DZIAŁA ACTIVE PILOT

Play Video

Okucia do drzwi balkonowych – prostota montażu

Za prostotę montażu odpowiada między innymi precyzja wykonania każdego elementu okucia, która zapewnia idealne dopasowanie do stolarki, minimalizując ryzyko błędów podczas instalacji i zapewniając wysoką stabilność oraz bezpieczeństwo użytkowania. Ponadto precyzyjne wykonanie okuć do drzwi balkonowych wpływa na ich płynną i cichą pracę. Zaleta ta gwarantuje komfortowe korzystanie z drzwi balkonowych i skrzydeł okiennych na co dzień, bez niepotrzebnego wysiłku czy hałasu.

ZOBACZ, JAK DZIAŁA ACTIVE PILOT padm

Play Video

Dlaczego okucia okien warto zamawiać w Mirox.pl?

Wybierając okucia okien z Mirox.pl, decydujesz się na współpracę z ekspertami, którzy łączą zaawansowaną wiedzę techniczną z pasją do innowacji. Widać to podejście między innymi po naszym asortymencie, który został starannie wyselekcjonowany w taki sposób, aby zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Stawiamy na indywidualne podejście do każdego zamówienia, oferując możliwość dostosowania produktów do specyficznych wymagań i preferencji. Zapewniamy także profesjonalne doradztwo i wsparcie techniczne. Wszystko to sprawia, że zakup okuć okiennych staje się dzięki nam niezwykle prosty i bezproblemowy.

zOBACZ TAKŻE

Kompleksowa obsługa

Montaż okien i drzwi

Prawidłowo wykonany montaż to kluczowa sprawa, aby okna i drzwi dobrze spełniały swoją funkcję, czyli były szczelną i stabilną przegrodą pozbawioną mostków cieplnych, przez które ucieka cenna energia. Nasze fachowe ekipy oferują instalację w oparciu o różne technologie i standardy. Sprawdź, które z nich spełnią Twoje oczekiwania.