Parapety zewnętrzne

Zarówno parapety wewnętrzne, jak i parapety zewnętrzne nie tylko pełnią funkcję praktyczną, ale także stanowią istotny element estetyczny fasady budynku. To niezwykle ważny detal, który wpływa na ochronę konstrukcji przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, a także na całościowy wygląd z zewnątrz.

Nasza firma łączy znakomitą funkcjonalność oraz niezawodną trwałość, a dostarczane przez nas produkty stanowią istotny element wykończenia elewacji każdego budynku.

Parapet na zewnątrz – różnorodność materiałów i kolorów Mirox

Jeśli za sprawą parapetów zewnętrznych pragniesz dodać niezwykle stylowe detale architektoniczne do swojego domu, nasza firma Ci w tym pomoże! Nasza oferta parapetów obejmuje szeroki wybór na potrzeby domu każdego klienta, w tym tradycyjne wzory w kolorze antracytowym, białym lub szarym.

Nasze parapety zewnętrzne to od wielu lat skuteczne i trwałe rozwiązania, które w niezwykle atrakcyjnych cenach nadają się do mieszkań oraz domów. Z kolei dla klientów, którzy pragną zwiększyć izolację parapetu zewnętrznego, mamy atrakcyjny wybór mrozoodpornych parapetów zewnętrznych wykonanych z aluminium lub granitu.

Parapety zewnętrzne granitowe

Parapety zewnętrzne z kamienia odznaczają się nie tylko nadzwyczajną trwałością, ale również wspaniałym wyglądem. Wybierając parapety granitowe, nie musimy obawiać się, że produkty ulegną szybkiemu zniszczeniu lub starciu. Nasze parapety balkonowe są odporne na ścieranie, działanie detergentów, a także skutki wilgoci. Nie dotyczą ich też uszkodzenia mechaniczne takie jak pękanie czy kruszenie.

Parapety granitowe od Mirox są sprawdzonym wyborem niezależnie od rodzaju budynku. Modele wyróżniają się świetną kompozycją z różnymi stylami w budownictwie – tradycyjnym, nowoczesnym, czy industrialnym. Parapety granitowe będą jednocześnie dobrym zakupem i miłą dla oka ozdobą domu. Parapet balkonowy granitowy odznacza się również bardzo wysoką wytrzymałością.

Parapet zewnętrzny aluminiowy

Aluminium jest lekkim, trwałym i odpornym na korozję metalem, dzięki czemu parapety aluminiowe są popularnym wyborem do wykończenia elewacji budynków.  Zewnętrzne parapety aluminiowe z naszej oferty dostępne są w wielu kolorach i wykończeniach, co pozwala na dopasowanie ich do różnych stylów architektonicznych. Są odporne na działanie warunków atmosferycznych, takich jak deszcz, śnieg, promieniowanie UV i zmienne temperatury, co sprawia, że są trwałe i łatwe w utrzymaniu. Nasza firma może również dostosować parapety do konkretnej szerokości okna.

Nowoczesne parapety zewnętrzne z naszej oferty, to parapety wykonane z aluminium, które mają wygląd i fakturę imitującą płytki ceramiczne lub kamień naturalny.

Parapety zewnętrzne stalowe

Parapety stalowe zostały wykonane z najwyższej jakości blachy stalowej, która została odpowiednio wyprofilowana i wykończona w taki sposób, aby krawędzie parapetów były zaokrąglone. Ten rodzaj wykończenia jest czasem określany jako „soft” lub „zaokrąglony”, ponieważ produkty nie mają żadnych ostrych krawędzi. Parapety zewnętrzne stalowe są odporne na warunki atmosferyczne, takie jak deszcz, śnieg i promieniowanie UV. Są także trwałe i odporne na korozję. Ponadto miękkie wykończenia krawędzi tych parapetów mogą być bardziej estetyczne i bezpieczne, zwłaszcza w domach, gdzie istnieje ryzyko zranienia się dziecka na ostrych krawędziach.

Parapety ze stali są przeznaczone do montażu na zewnątrz budynków i często mają jednolity, płaski wygląd. Parapety zewnętrzne standardowe są stosunkowo proste w formie, co sprawia, że są praktycznym i funkcjonalnym rozwiązaniem do wykańczania elewacji budynku. Nasza oferta parapetów ze stali obejmuje produkty o różnych rozmiarach i długościach, co pozwala na ich dostosowanie do konkretnego projektu budowlanego i wszelkich potrzeb klientów.

Parapety zewnętrzne w ofercie sklepu Mirox

Odpowiednio dobrane parapety okienne zewnętrzne mogą znacząco wpłynąć na elegancję i prestiż naszego domu. Chociaż oferujemy ogromną różnorodność kolorystyczną parapetów, warto również zwrócić uwagę na pozostałe parametry. Parapet aluminiowy zewnętrzny musi także sprostać trudnym warunkom atmosferycznym, takim jak deszcze, śnieg i zmienne temperatury. Właśnie dlatego nasze parapety zewnętrzne są pokryte specjalnym, trwałym lakierem odpornym na promieniowanie słoneczne. Dzięki temu każdy z dostępnych modeli zachowa swoją pierwotną barwę przez długi czas. 

Oferujemy niezwykle bogaty wybór parapetów, w których podczas produkcji kładziemy szczególny nacisk nie tylko na funkcjonalność, wyjątkową trwałość, ale także na estetykę efektu końcowego. Nasze parapety to perfekcyjne uzupełnienie każdego okna i troska o spełnienie najwyższych standardów w każdym detalu.

Montaż okien i drzwi

Prawidłowo wykonany montaż to kluczowa sprawa, aby okna i drzwi dobrze spełniały swoją funkcję, czyli były szczelną i stabilną przegrodą pozbawioną mostków cieplnych, przez które ucieka cenna energia. Nasze fachowe ekipy oferują instalację w oparciu o różne technologie i standardy. Sprawdź, które z nich spełnią Twoje oczekiwania.