Oferta /

plisy

Plisy na okna to zaawansowany rodzaj osłon okiennych, składający się z harmonijkowych fałd materiału. Służą głównie do regulacji światła i ochrony przed nadmiernym nasłonecznieniem, zapewniając prywatność oraz estetyczny wygląd. Dzięki swojej konstrukcji – w odmienności od żaluzji i roletek materiałowych – pozwalają na zasłonięcie np. tylko dowolnej części okna, pełnią wtedy rolę nowoczesnych „zazdrostek”.
Plisy są dostępne w różnych kolorach i wzorach, co pozwala dopasować je do wystroju wnętrza.

zOBACZ TAKŻE

Kompleksowa obsługa

Montaż okien i drzwi

Prawidłowo wykonany montaż to kluczowa sprawa, aby okna i drzwi dobrze spełniały swoją funkcję, czyli były szczelną i stabilną przegrodą pozbawioną mostków cieplnych, przez które ucieka cenna energia. Nasze fachowe ekipy oferują instalację w oparciu o różne technologie i standardy. Sprawdź, które z nich spełnią Twoje oczekiwania.

Zapytaj o bezpłatny pomiar i wycenę

Wypełnij formularz, jeżeli chcesz umówić się na bezpłatny pomiar*, wycenić okna lub dowiedzieć się więcej o konkretnym produkcie.
Nasi specjaliści skontaktują się z  Tobą i odpowiedzą na Twoje pytania.

 *Bezpłatny pomiar dokonujemy wyłącznie na terenie Poznania oraz okolicy (do 20 km). Powyżej 20 km od Poznania pobierana jest kaucja za pomiar. Kaucja zwracana jest w momencie podpisania umowy.