Oferta /

POCHWYTY DO DRZWI

Pochwyty drzwiowe to nie tylko praktyczne narzędzia ułatwiające otwieranie i zamykanie drzwi, ale także ważny element estetyki wnętrza. Nasze pochwyty drzwiowe są starannie zaprojektowane, aby pasowały do różnych stylów i aranżacji wnętrza, dodając im elegancji i wyjątkowego charakteru. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, są trwałe i odporne na codzienne zużycie, gwarantując nie tylko komfort użytkowania, ale także długotrwałą satysfakcję z ich estetycznego wyglądu.

Z43

Z32

Z2 K30

 Z2 B40

Z2 K30

Z2 30

Z2 40

 Z8

Z27

Z2 B30

Z6 B30

 Z6 W30

zOBACZ TAKŻE

Kompleksowa obsługa

Montaż okien i drzwi

Prawidłowo wykonany montaż to kluczowa sprawa, aby okna i drzwi dobrze spełniały swoją funkcję, czyli były szczelną i stabilną przegrodą pozbawioną mostków cieplnych, przez które ucieka cenna energia. Nasze fachowe ekipy oferują instalację w oparciu o różne technologie i standardy. Sprawdź, które z nich spełnią Twoje oczekiwania.

Zapytaj o bezpłatny pomiar i wycenę

Wypełnij formularz, jeżeli chcesz umówić się na bezpłatny pomiar*, wycenić okna lub dowiedzieć się więcej o konkretnym produkcie.
Nasi specjaliści skontaktują się z  Tobą i odpowiedzą na Twoje pytania.

 *Bezpłatny pomiar dokonujemy wyłącznie na terenie Poznania oraz okolicy (do 20 km). Powyżej 20 km od Poznania pobierana jest kaucja za pomiar. Kaucja zwracana jest w momencie podpisania umowy.