Oferta /

roletki materiałowe

Roletki materiałowe to popularne osłony okienne, składające się z tkaniny, która zwija się na wałku umieszczonym w górnej części okna. Są niezwykle wszechstronne i dostępne w różnorodnych wzorach, kolorach oraz strukturach materiału, co pozwala na dopasowanie ich do każdego wystroju wnętrza. Głównym celem roletek jest regulacja ilości światła wpadającego do pomieszczenia oraz zapewnienie prywatności. Dzięki prostocie obsługi, roletki materiałowe są łatwe w użytkowaniu, umożliwiają podnoszenie i opuszczanie w zależności od potrzeb.

zOBACZ TAKŻE

Kompleksowa obsługa

Montaż okien i drzwi

Prawidłowo wykonany montaż to kluczowa sprawa, aby okna i drzwi dobrze spełniały swoją funkcję, czyli były szczelną i stabilną przegrodą pozbawioną mostków cieplnych, przez które ucieka cenna energia. Nasze fachowe ekipy oferują instalację w oparciu o różne technologie i standardy. Sprawdź, które z nich spełnią Twoje oczekiwania.

Zapytaj o bezpłatny pomiar i wycenę

Wypełnij formularz, jeżeli chcesz umówić się na bezpłatny pomiar*, wycenić okna lub dowiedzieć się więcej o konkretnym produkcie.
Nasi specjaliści skontaktują się z  Tobą i odpowiedzą na Twoje pytania.

 *Bezpłatny pomiar dokonujemy wyłącznie na terenie Poznania oraz okolicy (do 20 km). Powyżej 20 km od Poznania pobierana jest kaucja za pomiar. Kaucja zwracana jest w momencie podpisania umowy.