Oferta /

SMART SLIDE

drzwi tarasowe przesuwne PCV

Drzwi przesuwne SMART SLIDE to najnowsze rozwiązanie, które jest atrakcyjną alternatywą dla drzwi tarasowych typu PSK/PATIO. 

Świetnie sprawdzą się w budownictwie jednorodzinnym, ale również w obiektach użyteczności publicznej, gdzie oczekuje się od drzwi tarasowych łatwości ich obsługi i niezawodności. Przemyślana kombinacja rozwiązań technicznych sprawia, że SMART SLIDE osiąga bardzo dobre wyniki w zakresie badań przepuszczalności powietrza, wytrzymałości na napór wiatru i wodoszczelności.

CHARAKTERYSTYKA

Zastosowanie

budownictwo jedno- i wielorodzinne, balkon, taras

Wspólczynnik Uw (dla całego okna)

0,73 W/m2K*

Głębokość zabudowy (rama) SMART

140 mm

Głębokość zabudowy (rama) SMART NEO

154 mm 

Głębokość zabudowy (skrzydło) SMART

70 mm

Głębokość zabudowy (skrzydło) SMART NEO

78 mm

Stal pełna / zamknięta

tak

Możliwość zastosowania nakładki na próg

tak

Dostępne schematy otwierania

A + C

Możliwość podziału asymetrycznego

tak 

Możliwość zastosowania szyb akustycznych

tak 

Maksymalna szerokość konstrukcji NEO

6000 mm

Maksymalna wysokość konstrukcji NEO

2500 mm

* Uw dla przykładowych drzwi Smart Slide  o wymiarach 3100 x 2400 mm przeszklonych szybą dwukomorową o współczynniku przenikania ciepła dla środkowej części szyby Ug= 0,5 W/m2K i wartości liniowego współczynnika przenikania ciepła mostka termicznego na styku szyby z ramą Ђ = 0,040 W/m2K.

Design

Konfigurator kolorów

Okna nadają charakter domowi zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Obok wszystkich uwarunkowań funkcjonalnych, położenie, forma i kolor tych elementów budowlanych są znaczącym środkiem kształtującym wygląd budynku.

Sprawdź w konfiguratorze koloru okien, które będą idealne do Twojego domu. 

zOBACZ TAKŻE

aKCESORIA DO OKIEN I DRZWI

KLAMKI

Klamki są nieodłącznym elementem okien, który wpływa na estetykę i charakter. Zobacz bogatą ofertę klamek w nowoczesnym i tradycyjnym designie i dobierz ich funkcjonalności do swoich potrzeb.

SZYBY

Szyby zajmują największą powierzchnię w oknach,  dlatego ich właściwy wybór jest kluczowy dla zachowaniu komfortu termicznego i akustycznego budynku. Zobacz jakie oferujemy typy szkła i pakietów szybowych.

mOSKITIERY

W naszej ofercie znajdziesz również moskitiery, które chronią przed owadami, komarami i muszkami, zapewniając jednocześnie swobodę wentylacji i widok na otoczenie. Poznaj ich typy i zobacz, które z nich najlepiej sprawdzą się w Twoich oknach. 

OKUCIA

Za funkcjonalność i bezpieczeństwo okien i drzwi odpowiadają okucia, które umożliwiają otwieranie, uchylanie czy przesuwanie skrzydeł. Możesz być pewien, że wszystkie z nich pochodzą od sprawdzonych i renomowanych dostawców i będą bezproblemowo działać przez wiele lat.

nawiewniki

Właściwy przepływ powietrza to zdrowy klimat w twoim domu. Dzięki nawiewnikom montowanym w oknach nie musisz się martwić o wietrzenie. Zobacz jak nawiewniki spowodują, że w Twoim domu będzie zawsze świeże powietrze.

parapety

Zarówno parapety zewnętrzne, jak i te montowane od środka mogą być wykonane w wielu różnych opcjach materiałów i kolorów. Sprawdź, które będą najlepiej pasować do Twoich okien.

Kompleksowa obsługa

Montaż okien i drzwi

Prawidłowo wykonany montaż to kluczowa sprawa, aby okna dobrze spełniały swoją funkcję, czyli były szczelną i stabilną przegrodą pozbawioną mostków cieplnych, przez które ucieka cenna energia. Nasze fachowe ekipy oferują instalację w oparciu o różne technologie i standardy. Sprawdź, które z nich spełnią Twoje oczekiwania.

Zobacz, jak produkujemy twoje okna

Odtwórz wideo