Oferta /

Drzwi stalowe

Nasze drzwi stalowe charakteryzującą się oszczędnym zużyciem energii oraz zabezpieczeniami antywłamaniowymi. Dzięki temu drzwi przeznaczone są do użytku zarówno w przypadku budynków jednorodzinnych, jak i obiektów użyteczności publicznej, a nawet w pomieszczeniach gospodarczych. Drzwi zapewniają połączenie wysokiej jakości, trwałości, komfortu użytkowania oraz unikalnego designu.

Drzwi stalowe zewnętrzne do domów

Drzwi stalowe wejściowe, oprócz tego, że poprzez zastosowanie sztywnej konstrukcji stalowej są bardzo odporne na odkształcenia, stanowią również ciepłe i energooszczędne rozwiązanie. Produkty dostępne w naszej ofercie eliminują utratę ciepła dzięki zastosowaniu wypełnień z piany PUR, osiągając parametry na poziomie nawet Ud = 0,8 W/m²K. Dodatkowo zawiasy z regulacją 3D, 4 bolce przeciwwyważeniowe i zamek listwowy z 3-punktowym ryglowaniem sprawiają, że drzwi stalowe są trudne do sforsowania podczas próby włamania.

Drzwi wewnątrzklatkowe stalowe

Zastosowanie specjalnych zamków z listwowym ryglowaniem sprawia, że drzwi stalowe wewnątrzklatkowe pełnią funkcję drzwi przeciwpożarowych i antywłamaniowych, gwarantując bezpieczeństwo i komfort użytkowania. W odróżnieniu od drzwi z marketów budowlanych, które są wypełnione styropianem, wypełnienie wełną mineralną nadaje drzwiom właściwości termoizolacyjne i dźwiękochłonne, co skutecznie izoluje pomieszczenia przed chłodem i hałasem. W naszej ofercie dostępne są modele w kilku różnych wersjach, dzięki czemu klienci bez problemów dopasują drzwi przeciwpożarowe do swoich potrzeb.

Drzwi zewnętrzne stalowe z ościeżnicą

Drzwi stalowe powinny spełniać największe wymagania, dlatego nasza firma przy każdym produkowanym modelu drzwi zwraca uwagę nie tylko na zabezpieczenia przeciwwłamaniowe, ale także na dobrą izolację termiczną i akustyczną. Wykonujemy drzwi wejściowe stalowe, korzystając z innowacyjnych rozwiązań i materiałów, co niezmiennie gwarantuje wysoką jakość konstrukcji od wielu lat. Dbamy także o walory estetyczne wyrobów, projektując je zgodnie z trendami branżowymi oraz ponadczasowymi, uniwersalnymi rozwiązaniami. Na uwagę zasługują zwłaszcza modele zewnętrzne metalowe z ościeżnicą, wykończone z użyciem oklein wyglądających jak naturalne drewno.

przykładowe drzwi stalowe

​ 

DRZW D 040

DRZWI D 048

DRZWI D 052

DRZWI D 065

Wytrzymałe drzwi antywłamaniowe stalowe
– szeroki wybór produktów Mirox

Zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne drzwi techniczne ze stali nierdzewnej dostępne w naszej ofercie wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają odporność na warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Dzięki różnorodności rozmiarów każdy klient może dopasować produkt do swoich potrzeb. W ofercie mamy drzwi stalowe ocieplane zewnętrzne, ocynkowane, ocynkowane i malowane, a także oklejone specjalną folią PCV, która pozwala na uzyskanie ciekawego efektu wizualnego. Drzwi wykończone folią ozdobną najczęściej wykorzystywane są jako drzwi wejściowe.

W zależności od modelu w komplecie ze skrzydłem drzwiowym można znaleźć się takie elementy jak uszczelki wytłumiające, ościeżnicę, zamek, klamkę, ramki, okucia i wiele więcej.

DO POBRANIA

Kompleksowa obsługa

Co należy wziąć pod uwagę wybierając drzwi stalowe od Mirox?

  • Wykonanie drzwi stalowych – zewnętrzne drzwi wejściowe powinny pasować optycznie do całego budynku i przekonywać swoją funkcjonalnością. Bardzo ważny jest także materiał, z którego są wykonane, ponieważ decyduje on o ich wytrzymałości, bezpieczeństwie, izolacyjności cieplnej i sposobie pielęgnacji.
  • Klasa przeciwwłamaniowa – w zależności od potrzeb zaleca się stosowanie drzwi zewnętrznych w klasie RC2. Kto jednak nie chce korzystać z drzwi antywłamaniowych, powinien przynajmniej zwrócić uwagę na to, czy zamek wyposażony jest w wielokrotne ryglowanie.
  • Izolacyjność cieplna – drzwi o wysokiej izolacyjności cieplnej są niezwykle korzystne dla portfeli, ponieważ zapobiegają stratom ciepła w mieszkaniu, a tym samym wysokim rachunkom. Decydujący jest tutaj współczynnik przenikalności cieplnej, w skrócie współczynnik UD drzwi. Im mniejsza jest jego wartość, tym izolacyjność cieplna jest lepsza.
  • Wygląd zewnętrznych drzwi stalowych – jeśli do wejścia do domu dociera niewystarczająca ilość światła, zalecamy wybór drzwi stalowych z przeszkleniem. Jeśli natomiast zależy nas, aby były to drzwi zewnętrzne stalowe nowoczesne, zalecany jest zakup drzwi z pełną płytą. Skrzydło drzwi jest z nią zintegrowane, dzięki czemu drzwi robią niesamowite wrażenie.

Montaż okien i drzwi

Prawidłowo wykonany montaż to kluczowa sprawa, aby okna i drzwi dobrze spełniały swoją funkcję, czyli były szczelną i stabilną przegrodą pozbawioną mostków cieplnych, przez które ucieka cenna energia. Nasze fachowe ekipy oferują instalację w oparciu o różne technologie i standardy. Sprawdź, które z nich spełnią Twoje oczekiwania.