Oferta /

Drzwi zewnętrzne stalowe

Energooszczędne i posiadające zabezpieczenia antywłamaniowe stalowe drzwi zewnętrzne sprawdzą się zarówno w budynkach indywidualnych, jak i obiektach użyteczności publicznej. Gwarantują połączenie wysokiej jakości, trwałości oraz komfortu użytkowania i wyjątkowego designu. Można je z łatwością dopasować do różnych stylów architektonicznych, wybierając z szerokiej gamy kolorystyki i dozy paneli ozdobnych. 

Drzwi zewnętrzne do domów

Stalowe drzwi frontowe, oprócz tego, że dzięki sztywnej konstrukcji stalowej są bardzo odporne na odkształcenia, są również ciepłym i energooszczędnym rozwiązaniem, które niweluje utratę ciepła poprzez zastosowanie wypełnień z piany PUR. Uzyskują parametry nawet w wysokości Ud = 0,8W/m²K. Zawiasy z regulacją 3D, 4 bolce przeciwwyważeniowe oraz zamek listwowy z 3 punktowym ryglowaniem sprawiają, że są to drzwi, które trudno sforsować podczas włamania. 

Drzwi zewnętrzne do MIESZKAŃ

Drzwi stalowe znajdują zastosowanie również w budownictwie wielorodzinnym, głównie ze względu na odporność na uszkodzenia, ale również z uwagi na bardzo dobre własności izolacji akustycznej, które zapewnia wypełnienie z piany izolacyjnej. Są rozwiązaniem bezpiecznym, pod kątem bezpieczeństwa przeciwpożarowego oraz antywłamaniowe, dzięki zastosowaniu specjalnych zamków z listwowym ryglowaniem.

przykładowe drzwi stalowe

​ 

DRZW D 040

DRZWI D 048

DRZWI D 052

DRZWI D 065

DO POBRANIA

Kompleksowa obsługa

Montaż okien i drzwi

Prawidłowo wykonany montaż to kluczowa sprawa, aby okna i drzwi dobrze spełniały swoją funkcję, czyli były szczelną i stabilną przegrodą pozbawioną mostków cieplnych, przez które ucieka cenna energia. Nasze fachowe ekipy oferują instalację w oparciu o różne technologie i standardy. Sprawdź, które z nich spełnią Twoje oczekiwania.

Zapytaj o bezpłatny pomiar i wycenę

Wypełnij formularz, jeżeli chcesz umówić się na bezpłatny pomiar*, wycenić okna lub dowiedzieć się więcej o konkretnym produkcie.
Nasi specjaliści skontaktują się z  Tobą i odpowiedzą na Twoje pytania.

 *Bezpłatny pomiar dokonujemy wyłącznie na terenie Poznania oraz okolicy (do 20 km). Powyżej 20 km od Poznania pobierana jest kaucja za pomiar. Kaucja zwracana jest w momencie podpisania umowy.