Oferta /

Drzwi zewnętrzne aluminiowe

Aluminium ze względu na swe właściwości od dziesięcioleci jest uważane za metal niezastąpiony w wielu dziedzinach życia – projektowanie drzwi nie jest tutaj wyjątkiem. Dostępne w naszej ofercie drzwi aluminiowe wyróżniają się przede wszystkim wytrzymałością, lekkością, świetnymi właściwościami termoizolacyjnymi i oczywiście doskonałą estetyką. Z nami poznasz możliwości drzwi aluminiowych i zyskasz prawdziwą wizytówkę swojego domu, sklepu lub biura!

Drzwi zewnętrzne do domu

PREMIUM
DRZWI zewnętrzne ALUMINIOWE

Konstrukcja drzwi panelowych bazuje na systemie termoizolowanych profili aluminiowych Aluprof i Aliplast. Profile skrzydeł są dostosowane do łączenia ze specjalnymi wypełnieniami, zlicowanymi z powierzchnią ościeżnicy. Doskonałe rozwiązanie do domów pasywnych i energooszczędnych.

Nowoczesne drzwi zewnętrzne do domu jednorodzinnego

BASIC
DRZWI zewnętrzne ALUMINIOWE

Drzwi aluminiowe w wersji basic to rozwiązanie o dobrych parametrach termoizolacji ze współczynnikiem Ud od 0,66 W/m²K, czyli idealnie sprawdzające się w budynkach energooszczędnych. Sztywne i wytrzymałe profile aluminiowe pozwalają na wykonanie drzwi panelowych o dużych gabarytach i różnorodnych wykończeniach powierzchni.

DESIGN

Wyjątkowe i nieograniczone opcje aranżacji zapewnione przez możliwość zastosowania lakierowania na dowolny kolor z palety RAL.

KOLEKCJE wypełnień drzwi

EK-03 (A)
EK-42 (A)

EK-48 (A)

EK-02 (A)

EK-17 (A)

EK-23 (A)

EK-47 (A)

EK-53 (A)

BL-05(1)

BL-07(1)

BL-15

BL-01(2)

BL-03(2)

BL-15(1)

BL-17(1)

BL-29(1)

GL-09

GL-12

GL-48

GL-05

GL-10

GL-44

GL-51

GL-52

PL-03

PL-10

PL-26

PL-22

PL-53

PL-66

PL-02

PL-57

ML-02

ML-03

ML-04

ML-05

ML-09

ML-10

ML-12

ML-13

Konfigurator drzwi

Drzwi nadają charakter domowi zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Obok wszystkich uwarunkowań funkcjonalnych, położenie, forma i kolor tych elementów budowlanych są znaczącym środkiem kształtującym wygląd budynku.

Sprawdź w konfiguratorze, które będą idealne do Twojego domu. 

DO POBRANIA

Aluminiowe drzwi zewnętrzne – co sprawia, że są tak wyjątkowe?

Drzwi aluminiowe nieustannie zyskują na popularności i trudno się temu dziwić. Skąd takie zainteresowanie? Przede wszystkim bezkompromisowo łączą one w sobie cechy niezwykle pożądane w drzwiach zewnętrznych – świetny wygląd, wytrzymałość, łatwość użycia i termoizolacyjność.

Nasze drzwi aluminiowe muszą być zawsze najwyższej możliwej jakości i nie uznajemy na tym polu kompromisów. Nie używamy tańszych zamienników, ani nie podmieniamy komponentów na tańsze dla oszczędności. Jest naszym celem, aby drzwi, które dla Ciebie zamontujemy, służyły Ci latami, cieszyły oko, działały bezawaryjnie, a ich otwieranie zamykanie było przyjemnością. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą!

Klasyczne drzwi aluminiowe zewnętrzne

W naszym salonie zaopatrzysz się w aluminiowe drzwi zewnętrzne, które sprawdzą się idealnie zwłaszcza w nowoczesnym budownictwie i aranżacjach na bazie betonu, szkła i stali nierdzewnej. Co wyróżnia nasze drzwi z aluminium otwierane w klasyczny sposób? Ogromny wybór opcji i modyfikacji, dzięki którym dopasujesz drzwi wejściowe aluminiowe perfekcyjnie do swoich potrzeb! Oto niektóre z możliwości:
  • izolowane termicznie – najlepsze na zewnątrz, gdyż zapewniają komfort cieplny dla sąsiednich pomieszczeń, lub też bez izolacji – jako drzwi wewnętrzne aluminiowe;
  • otwierane na zewnątrz lub do wewnątrz – zależnie od preferencji i organizacji przestrzeni wokół;
  • lakierowane w szerokiej gamie kolorów palety RAL, a także dwukolorowe lub imitujące strukturę drewna;
  • drzwi jednoskrzydłowe lub dwuskrzydłowe, w tym drugim przypadku jedno ze skrzydeł jest skrzydłem aktywnym, a drugie biernym.
  • opcjonalne przeszklenia – gładkie, ornamentowe, wypukłe, a także z panelami wsadowymi gładkimi, trójwymiarowymi i nakładkowymi;
  • otwierane ręcznie lub drzwi automatyczne (np. na fotokomórkę);
  • z progiem lub bez progu – z listwą dociskową lub szczotką;
  • wiele kombinacji klamki, gałki i pochwytu z zastosowaniem zamków zapadkowych, rolkowych lub elektrozaczepów;
  • możliwość zastosowania samozamykaczy: nawierzchniowych, ukrytych lub podłogowych.

Kompleksowa obsługa

Drzwi aluminiowe przesuwne

Drzwi przesuwne to wymarzony wybór na tarasie, werandzie i ogrodzie zimowym, ale można je powszechnie spotkać także w sklepach i biurach. Świetny współczynnik przenikania ciepła sprawia, że z powodzeniem sprawdzają się jako drzwi zewnętrzne lub oddzielające klimatyzowane przestrzenie. Jakie dodatkowe atuty ma ten rodzaj drzwi aluminiowych? Dwu- lub trójtorowe szyny, na których poruszają się skrzydła, ułatwiają ich szybkie otwieranie i zamykanie. Ten sposób ruchu drzwi oszczędza sporo miejsca względem drzwi otwieranych w klasyczny sposób.

Drzwi aluminiowe wahadłowe

Drzwi zewnętrzne aluminiowe – wahadłowe

Ten rodzaj drzwi aluminiowych występuje najczęściej w obiektach użyteczności publicznej, galeriach, pasażach handlowych lub hotelach. Drzwi wahadłowe również umożliwiają komunikację w obu kierunkach, a dodatkowo są wyposażone w samozamykacz podłogowy. Nie tylko są łatwo otwieralne, ale też chronią przed utratą ciepła, co ostatecznie przekłada się na dużą oszczędność energii.

Drzwi aluminiowe – harmonijkowe

Drzwi harmonijkowe to rzadziej spotykane modele, jednak i one mają swoje zastosowania. W tych drzwiach aluminiowych skrzydła nasuwają się na siebie nawzajem, tworząc dużą otwartą przestrzeń w ościeżnicy. Znajduje zastosowanie w hotelach, restauracjach, sklepach i prywatnych domach, gdzie istnieje konieczność otwarcia całej ściany, aby stworzyć więcej powierzchni użytkowej.

Harmonijkowe drzwi aluminiowe

Wybór drzwi aluminiowych na każdą okazję

Jeśli interesują Cię drzwi aluminiowe wejściowe o jakości na europejskim poziomie, to trafiłeś w idealne miejsce! Nasz doświadczony, sprawny i pomocny zespół chętnie pomoże Ci w wyborze idealnych drzwi wejściowych, a nasi specjaliści dostarczą go na miejsce i błyskawicznie zamontują. Naszym celem nie jest tylko sprzedaż, ale też budowa relacji i wzajemnego zaufania, tak byś chętnie wracał do nas zarówno po zakupy, jak i garść porad.

Wiemy, że wybór aluminiowych drzwi wejściowych może nastręczać trudności – tym bardziej jeśli nie ma się wiedzy i doświadczenia w tej dziedzinie. Dlatego służymy pomocą na każdym etapie zakupów, dokonujemy bezpłatnych pomiarów i wyceny, jeśli trzeba, proponujemy dobre alternatywy, a także w razie konieczności serwisujemy nasze drzwi aluminiowe. Zapraszamy więc do kontaktu i poznania naszej pełnej oferty drzwi aluminiowych!

Montaż okien i drzwi

Prawidłowo wykonany montaż to kluczowa sprawa, aby okna i drzwi dobrze spełniały swoją funkcję, czyli były szczelną i stabilną przegrodą pozbawioną mostków cieplnych, przez które ucieka cenna energia. Nasze fachowe ekipy oferują instalację w oparciu o różne technologie i standardy. Sprawdź, które z nich spełnią Twoje oczekiwania.