Oferta /

DRZWI przesuwne
z niskim progiem HS

drzwi tarasowe aluminiowe

Drzwi podnoszono-przesuwne wyprodukowane w oparciu o system profili aluminiowych MB-77HS Aluprof, są idealną propozycją jako zabudowa łącząca wnętrze ze środowiskiem zewnętrznym. Stanowią bardzo wygodne wyjście na balkon, taras lub ogród, a ponadto po otwarciu nie zabierają miejsca w pomieszczeniu, co dodatkowo podnosi komfort ich użytkowania. 

Drzwi mogą być wykonane w dwóch wariantach izolacji termicznej: ST i HI, a budowa profili pozwala na wykonywanie drzwi o dużych gabarytach, wypełnionych szkłem jedno-lub dwukomorowym. Dzięki swoim właściwościom termoizolacyjnym i pięknemu wzornictwu rozwiązanie to doskonale sprawdza się zarówno w budynkach jednorodzinnych, jak i w komfortowych apartamentach lub hotelach.

CHARAKTERYSTYKA

Przepuszczalność powietrza

klasa 4, PN-EN 12207

Wodoszczelność

do klasy 9A, EN 12208

Odporność na obciążenie wiatrem

do klasy C4, EN 12210

Ciężar skrzydła drzwi

do 600 kg

Współczynnik Uw

od 0,84 W/m2K

Grubość szklenia

13,5 – 58,6 mm

Głębokość ramy

174 mm (profil 2-szybowy, 271 mm (profil 3-szybowy)

Dostępne schematy otwierania

A + D + C

Design

Wyjątkowe i nieograniczone opcje aranżacji zapewnione przez możliwość zastosowania lakierowania na dowolny kolor z palety RAL.

zOBACZ TAKŻE

aKCESORIA DO OKIEN I DRZWI

KLAMKI

Klamki są nieodłącznym elementem okien, który wpływa na estetykę i charakter. Zobacz bogatą ofertę klamek w nowoczesnym i tradycyjnym designie i dobierz ich funkcjonalności do swoich potrzeb.

SZYBY

Szyby zajmują największą powierzchnię w oknach,  dlatego ich właściwy wybór jest kluczowy dla zachowaniu komfortu termicznego i akustycznego budynku. Zobacz jakie oferujemy typy szkła i pakietów szybowych.

mOSKITIERY

W naszej ofercie znajdziesz również moskitiery, które chronią przed owadami, komarami i muszkami, zapewniając jednocześnie swobodę wentylacji i widok na otoczenie. Poznaj ich typy i zobacz, które z nich najlepiej sprawdzą się w Twoich oknach. 

OKUCIA

Za funkcjonalność i bezpieczeństwo okien i drzwi odpowiadają okucia, które umożliwiają otwieranie, uchylanie czy przesuwanie skrzydeł. Możesz być pewien, że wszystkie z nich pochodzą od sprawdzonych i renomowanych dostawców i będą bezproblemowo działać przez wiele lat.

nawiewniki

Właściwy przepływ powietrza to zdrowy klimat w twoim domu. Dzięki nawiewnikom montowanym w oknach nie musisz się martwić o wietrzenie. Zobacz jak nawiewniki spowodują, że w Twoim domu będzie zawsze świeże powietrze.

parapety

Zarówno parapety zewnętrzne, jak i te montowane od środka mogą być wykonane w wielu różnych opcjach materiałów i kolorów. Sprawdź, które będą najlepiej pasować do Twoich okien.

Kompleksowa obsługa

Montaż okien i drzwi

Prawidłowo wykonany montaż to kluczowa sprawa, aby okna dobrze spełniały swoją funkcję, czyli były szczelną i stabilną przegrodą pozbawioną mostków cieplnych, przez które ucieka cenna energia. Nasze fachowe ekipy oferują instalację w oparciu o różne technologie i standardy. Sprawdź, które z nich spełnią Twoje oczekiwania.

Zobacz, jak produkujemy twoje okna

Odtwórz wideo